en ole enne pelannut hunulla joten kysyn nyt mikä on huntterin paras dps talent puu eli helpoin levutukseen ja hyvä instoissa
hunu talents
asdafsa
5351
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
On selkeästi helpoin puu levutuksessa, ja edelleen tehokas (ja yhä tehokkain?) dps-puu. Marksmanship on nykyään myös varsin hyvä dps.
Beastmaster on kai edelleen paras raid dps puu, mutta marksmanship saattaa olla tehokkaampi 5man instoissa paremman burst damagen vuoksi, eli lyhyemmissä taisteluissa marksmanship voittanee beastmasteryn.
Joo eli beastmaster on parhain just raidaamiseen ja muutenkin leveutukseen ja lainaten edellistä vastaajaa kun ite omistan 71 lev huntardin ja aloitin toisen joka on nyt 21 ja tein siitä marksmänin kun en oo ikinä tota 71 levelistä ress specannut ja kyllähän se kivasti crittaa mutta beast master saa kyllä niitä sekoomisii ja myös petistä tulee tehokas kun marksman keskittyy enemmän itse hunter ampujaan itseensä mm. tekemällä eri ampumisista tejhokkaampia mutta silloin petti jää vähemmälle.
epäilemättä BCn endgamessa BM puu oli hyvä hunterille.
sensijaan nykyään pärjäät PVE puolella paermmin kun käytät Surv./MM talentteja.
Survival joo kyllä -,-Koitin ite omalla 80 lvl huntallani levuttaa survivalin kans nii ei kyl tullu niinku yhtää mitää.MM:kin oli parempi dmg kans mut silti siirryin takas BM.Uus petti vaan sillä exotic petin jutul ja ranged speed täytee nii kyllä lähtee =P omallani haste speedin oon jo saanu 0.58 ja vielä aika romu q kamaa ..
Eli sille siis speccaat,60-80 voit koittaa MM jos haluat,toisaalta toiset sanoo että MM olis parempi mutta sehän riippuu ihan käyttäjästäkin :) ite olen pelannut hunuilla sellaset 3 vuotta ja aika hyvin niillä jo ownaa :-)
HUNUT /FTW\ DK /FTH\ ja Bm ownataa !
...beast masterylla omalla hunter altillani =) Bm on ihan hyvä levutukseen ^^