kolmet 36 egee maksavat kuulokkeet,siis tulppamallia.En tajua mihin ne putoavat vaikka otan ne korvista sisällä pois.Kyllä niitä kuulokkeiden mukana tulee useampaa kokoa,mutta minulle sopivat vain yhden kokoiset.Mihin helvettiin ne katoavat?ostan pikaliimaa ja liimaan ne kiinni kuulokkeisiin.
perkele
minulla on
3543
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
....tiedä mihin nuo katoavat.
Omien AKG K324 (tai jotain) mukana tuli sellainen taskurasia, jossa kuulokkeita voi säilyttää. Sennheiserit (CX300) ovat TM-testin mukaan hyvin samanlaiset, niin että niissäkin voi olla sellainen. Jos nuo mainitsemasi 3x egen kuulokkeet ovat jotkin muut, voit syyttää itseäsi sekä äänenlaadun että varusteiden osalta. Nuo CX300:t ovat nykyään alle 40 € esim. verkkokauppa.comissa. Ostaessani AKG:t nuo Senkat oli kalliimmat.
tuli minunkin kuulokkeiden mukana pussi.Mutta ne eivä sovi minun korviin.On niin että kahdet tulpat per kuulokkeet sopivat ja muut jäävät ilman käyttöä.Ei auta kun mennä taas hakemaan uudet.