Onko kaikki cube ohjaimet

Eli siis toimiiks kaikki cuben ohjaimet wiissä. vai onko konsolissani joku vika. Thrustmasterin cubeohjain Firestorm ei inahdakaan Wiissä.. :( cubella en nyt pääse testaamaan.
2217
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Varma valinta on Nintendon alkuperäinen ohjain. Itsekin kokeilin jonkun valmistajan ohjainta eikä toiminut...olisiko ollut Nyko. Joten originaali pitänee olla. Vika ei ole konsolissa.

Äänestä

Minulla toimi gamestopin oma valmisteinen ohjain moiteettomasti wiissä... Outoa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


yhteensopivia Wiillä? kirjoitti:

Eli siis toimiiks kaikki cuben ohjaimet wiissä. vai onko konsolissani joku vika. Thrustmasterin cubeohjain Firestorm ei inahdakaan Wiissä.. :( cubella en nyt pääse testaamaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu