olet säälittävä paska...
suomalainen pokerihuone
8
623
Vastaukset
- paivi87
paskako, ei vähän
- kkipok
en keksinyt puhelinta enkä muutakaan erityistä joten en ole äärimmäisen älykäs, mutta tuon jutun keksin aika helposti. mitä älykkyyteen yleensä tulee jo sana pokeri heitää sinut automaattisesti ulos älykkyyden piiristä.
- yrittäjä-suomi
paskom, o se olli hyviö paskom
- mikä neuvoksi
pokerihuone tuo syylä pokerin perseenreiässä, mistä lääkettä syylän poistoon? nimim. apuuva syylän poistoon
- helppoa rahaa
aluksi että pokerihuone on hyvä juttu, mutta kehityin hieman ja huomasin pokerihuoneen ala-arvoisen tyylin, en suosittele pelaajille jotka kokee tietävänsä pokerista hiukan enemmäm kuin säännöt ja haluavat kehittyä lajissa jopa niin että voisivat elää pokerinpeluulla, ei pokerihuoneelle jos haluat ehdottomasti olla voittava pelaaja, ei edes ilmaisturnauksia alä hukkaa aikaasi/rahaasi turhaan
- on helppo
mesta tahkoa massia, mikä johtuu siitä että siellä pelaa paljon ns. fisuja, jotka antavat rahansa meikäläisille. päivästä toiseen teen voittoa pokerihuoneella. suosittelen kaikille osaaville pelaajille. todellakin.
- Wäinö99
on helppo kirjoitti:
mesta tahkoa massia, mikä johtuu siitä että siellä pelaa paljon ns. fisuja, jotka antavat rahansa meikäläisille. päivästä toiseen teen voittoa pokerihuoneella. suosittelen kaikille osaaville pelaajille. todellakin.
Ylhäällä paljon faktoja!
1. pokerihuoneella pelaa suunaton määrä fisuja
2. pokerihuone kerää tavattomat voitot, koska maksaa säälittävää rake backia vipcash back goldin mukaan.
..mikä neuvoksi?
potraiser on samassa verkossa sijaitseva ruotsalainen sivu, eli siis samat kalat. Plussana se, että sinne saa 3x paremman rake back sopimuksen. jo pelkästä 500vipistä saat 43% rake backin. Tosin diili täytyy sumplia joten..
ota yhteyttä
[email protected] - Stulkki
on helppo kirjoitti:
mesta tahkoa massia, mikä johtuu siitä että siellä pelaa paljon ns. fisuja, jotka antavat rahansa meikäläisille. päivästä toiseen teen voittoa pokerihuoneella. suosittelen kaikille osaaville pelaajille. todellakin.
ja huomasit että sulla olikin kuset hosuissa, olit nähnyt märän unen rahan tahkoamisesta ja kaloista. Juttusi paljastaa sinut hyvin vähän pelanneeksi yksilöksi tai yksinkeraiseksi yksilöksi.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2503335
Kenellä oli ryppyinen paita, josta Halla-aho mielensä pahoitti?
Ei ollut Keskisarja, jonka paita vain repsotti housujen päällä puolittain. Muistatteko tapausta?362972Miksi Halla-aho on niin hyvin menestynyt - mutta punavihreä ei?
Hyvin näkee kuinka punavihreää ottaa pahasti päähän kun Virta on taas töppäillyt pahasti. Ja kun punavihreä ei pärjää, n342208Ruoan arvonlisävero menee käytännössä tukijussille
Ilman juomia elintarvikkeiden myynti vuonna 2025 oli reilut 15 miljardia euroa. Tuolla tasolla arvonlisävero pyörii pari402113Vihreät REPEÄMÄSSÄ oijoijoi....Virran sekoilut on liikaa
Jo ennestään vihreiden kannatus on suossa vaikka puolue istuu oppositiossa, nyt tuli Virran temppu kun häipyi tuosta vaa761981Sofia Virta SUURI POLIITIKKO
Osallistumalla Erikoisjoukkoihin nostaa Vihreät kauaksi ohi perussuomalaisista, joka on muutenkin hajoamassa omaan mahdo841766Ruotsissa uusi vakava ongelma: Vanhusten seksuaalinen hyväksikäyttö
palvelutaloissa ja kotihoidossa. Tämäkin on ihan puhtaasti väärän maahanmuuton vaikutusta, sillä tekijät ovat kaikki keh461672Mitä ikävöit eniten ikäväsi kohteesta?
Rahaa, turvallisuutta, kauniita katseita,seksiä, läheisyyttä vai jotain muuta?1221547Työeläkkeiden maksaminen lopetettava ASAP.
"Vanhimmat sukupolvet ovat saaneet vastinetta eläkemaksuilleen moninkertaisesti nykyisiin ja tuleviin sukupolviin verr561434Poliisi tutkii keskiviikkoiltana Kiuruveden keskustassa tapahtunutta väkivallantekoa.
Itä-Suomen poliisi tutkii Kiuruveden keskustassa keskiviikkoiltana tapahtunutta epäiltyä väkivallantekoa. Tapaus on herä151290