kärcher yhdistelmäkone

Tulipahan hommattua tuollainen pieni uutuus kone,pettymys oli aika suuri kun sitä kokeilin!Laitteella ei suoraan sanottuna tunnu tekevän yhtikäs mitään.
Kotona koitin ja tuntui että lattialle ilmaantui vaan raitoja,puhtaasta jäljestä ei voi puhuakkaan...pitänee koittaa palauttaa kyseinen värkki kun pitäisi näköjään imuroida lattiatkin ensin kun alkaa pesemään niitä,imuteho on hmm...sanoiskohan vaatimaton
3521
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kuitenkaan moista laitetta ostanut! Hiplasin sitä siivousmessuilla kyllä ihan ostoaikeissa, mutta epäilytti se, että harjapaino laitteessa oli mitätön laitteen keveyden takia. Onneksi ostos jäi vaan haaveeksi! Muuten olisi ollut näpsäkkä uudistus yhdistelmäkonemarkkinoille. PALAUTA KONE, KOSKA MYYVÄT SITÄ AMMATTIKÄYTTÖÖN SOPIVANA, JOTA SE EI SITTEN KUITENKAAN OLE!!!!

Äänestä

Hei!
KOne on kyllä TOSI hyvä!! Eilen taas käytin ja ei voi kun kehua! Tein koneen kanssa peruspesua ja lattiasta lähti lika pois.
Tosin eka kerran jälkeen koneen harja ei pyörinyt ja kone meni huoltoon sain uuden osan ja nyt toimii kuin unelma.
Siis kone on pieni yhdistelmä kone ja siihen TÄytyy laittaa puhdas vesi säiliöön myös pesu ainetta ja lika vesi säiliöön vaahdonesto ainetta.
Onhan sinulla ollut kovampi harjaosa kun olet kokeillut? Pehmä harja on tarkoiettu kiillotukseen ei pesuun.
Enkä minä ole imuroinut kun suuremmat sannat pois lattialta. Olen jopa pessyt puulattiaa ja voi valtava mikä likaa vesi määrä tuli. ONNEKSI OSTIN KONEEN!! Eipä enään tarvii olkapäät kipeinä luututa likaisia lattioita.

Äänestä
  • nyt olisi kiva kuulla vielä muiden konetta käyttäneen mielipiteitä. Olisi huippua, jos tää kone olisi todellakin hyvä! On niin näppärän kokoinen kone.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kokemuksia BR30/4 C kirjoitti:

Tulipahan hommattua tuollainen pieni uutuus kone,pettymys oli aika suuri kun sitä kokeilin!Laitteella ei suoraan sanottuna tunnu tekevän yhtikäs mitään.
Kotona koitin ja tuntui että lattialle ilmaantui vaan raitoja,puhtaasta jäljestä ei voi puhuakkaan...pitänee koittaa palauttaa kyseinen värkki kun pitäisi näköjään imuroida lattiatkin ensin kun alkaa pesemään niitä,imuteho on hmm...sanoiskohan vaatimaton

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu