olen ehkä menossa pääsykokeisiin ja yritän uudelleen Tampereelle ekan vuoden tutaopintojen jälkeen Lappeenrannasta. Lappeenranta on ok, mutta Tampere oli alunperinkin ensisijainen vaihtoehto.
Onko jollain kokemusta vaihdosta? Kannattaako yrittää? Luulis, että vuoden pakertamisen jälkeen kokeet menis paremmin kuin ekalla kertaa. Sisään pitäis päästä pelkällä pääsykokeella, sillä yo-todistus on cccce.
vaihto Lappeenrannan tutasta Treelle
nääs...
1
610
Vastaukset
- qwerty-
Vaihdoin itse ensimmäisen lukuvuoden jälkeen koulutusohejlmaa. Kävin ensimmäisen lukuvuoden aikana perusmatikat ja -fysiikat, jonka myötä pääsykoe tuntuikin varsin helpolta.
Kyllä se vaihto kannattaa, jos sihen kerran motivaatiota on. Itse en ole hetkeäkään katunut.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 881507
Kesän odotuksia hyrynsalmella
Kyllä kesällä hyrynsalmellakin on mahdollisuus osallistua kylän menoon monella tavalla . On kaunislehdon talomuseolla101370- 751146
- 1151109
- 661068
- 74965
- 68895
Anne Kukkohovi ei myykkään pikkuhousujaan
Kyseessä oli vain markkinointitempaus. Anne höynäytti hienosti kaikkia ja Onlyfans-tilinsä tilaajamäärä lähti jyrkkään n255890Voi Rakas siellä
Olet ollut mun ajatuksissa taas koko päivän. Olet ihmeellinen kertakaikkiaan ja arvostan sinua niin paljon❤️Minulla ei o12831- 33803