Florida, Kissimmee Superior Villas

Moi!
Olemme lähdössä perheen kanssa hiihtolomalla Finnmatkojen kautta Floridaan, Orlando/Kissimmee. Majoitumme siellä huvilaan, For Key Collection, Irlo Bronson Highway Kissimme. Olisko jollain kokemuksia em. paikasta? Kiitos ja hyvää tulevaa joulua. T. Juha
21005
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

muttei ihan ko. paikassa. Osaatko kertoa tarkemmin, missä huvila on? W/E Irlo Bronson highway on ainakin parikymmentä kilometriä pitkä ja Kissimmeen "keskustan" seudulla todella ruuhkainen..

Ne huvila-alueet, missä olemme majailleet, ovat kaikki olleet ihan mukavia. Tosin jos esitteessä mainitaan leikkikenttä, se voi olla kaksi keinua nurtsilla..

Äänestä
  • Moi!

    Kiitos viestistä. Huvilan osoite on tosiaan W/E Irlo Bronson 6365 highway, on tosiaankin pitkä tie, mutta siellähän on kaikki suurta:) Osoite oli jotain For Key Collection, 6365 Irlo Bronson memorial highway. Kaipa perille löytää navigaattorilla, ruuhkiin täytyy vaan mukautua. Käsittääkseni koko alue on yhtä huvila-aluetta? Kiitos ja hyvää joulua.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Matkamies kirjoitti:

Moi!
Olemme lähdössä perheen kanssa hiihtolomalla Finnmatkojen kautta Floridaan, Orlando/Kissimmee. Majoitumme siellä huvilaan, For Key Collection, Irlo Bronson Highway Kissimme. Olisko jollain kokemuksia em. paikasta? Kiitos ja hyvää tulevaa joulua. T. Juha

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu