Hannele Lauri

Mitä mieltä olette Hannele Laurista näyttelijänä? Entäs Minna Turusesta?
51004
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Hannele Lauri on ihan ok näyttelijänä! varsinkin kun on käyny kattoo helsingin kaupunginteatterin näytelmän "viattomuuden loppu", jossa hän tekee loistavan suorituksen:)

Äänestä
  • Mianusta hän on näytteliänä muuttunut huonompaan suuntaa?

    Äänestä

  • pepe kirjoitti:

    Mianusta hän on näytteliänä muuttunut huonompaan suuntaa?

    ...ihan pelle! Hyi! Niin ällö.... Ja ne sen rumat hampaat, hirvittäää kattookki!

    Äänestä

  • Upea näyttelijä ja harvinaisen suorasanainen ja rehellinen ihminen . Onnea kaikille hänen töillensä.

    Äänestä

  • Jatta kirjoitti:

    Upea näyttelijä ja harvinaisen suorasanainen ja rehellinen ihminen . Onnea kaikille hänen töillensä.

    Musta se on ihan karsee varsinkin ku se laittoi uudet hampaat....miksi pitää yrittää näyttää teini tytöltä...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Enni kirjoitti:

Mitä mieltä olette Hannele Laurista näyttelijänä? Entäs Minna Turusesta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu