Elikkäs tollasta tekstiä pukkaa? Pitkästä aikaan hain steam koneelle ja pelata, mutta eipä sitten mentykkään kun ei asenna edes mappeja? F-secure tai windowsin oma palomuuri tai mikään ei estä ohjelmaa. Kertokaahan mitä voin tehdä. Olis aikoihin kiva pelailla.
Olen kokeillut -> WinsockXPFix ohjelmaa. mutta valittaa tällästä. "Warning, Error Saving file CERDNTSECURITY . Mikään ei estä taaskaan mitään. Ihmettelen miten langaton netti voi vaikuttaa tähän kun ei ole sellasta.
Olen kokeillut -> WinsockXPFix ohjelmaa. mutta valittaa tällästä. "Warning, Error Saving file CERDNTSECURITY . Mikään ei estä taaskaan mitään. Ihmettelen miten langaton netti voi vaikuttaa tähän kun ei ole sellasta.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Kokeile toimia seiraavien ohjeiden mukaan: https://support.steampowered.com/kb_article.php?p_faqid=245
Joo, tota nyt eksyin tänne sivulle kun etsin jotain mistä voisi olla apua... Eilen kävin ostamassa CS 1.6:tosen, sain asennettua sen. Mutta yksi pulma tässä on. = Kun koitan ettiä online servuja, niin se ei löydä mitään. Jos koitan tehdä omaa servua, niin se lataa sitä about puoleen väliin ja sitten se huutaa "Fatal Error: NET_SendPacket ERROR: WSAEACCES" Niin olisi kiva tietää miten tuon voi korjata... Olen tässä varmaan 8 tuntia selaillut googlea, että jos löytäisin ratkaisun, mutta eipä ole löytynyt. Tuolta sivulta minkä linkkasit tuohon, niin olen kokeillut kaikkea mahdollisia tapoja mitä siellä neuvottiin... Mutta ei ole auttanut, sitten eilen illalla kun tulin himaan, aloin etsimään apua tuohon ongelmaan, yhdellä sivulla luki että pitää poistaa joku tiedosto niin alkaa toimimaan. Noh, sittenkun poistin sen tiedoston, niin Steam ei enään auennut... En raaskisi palauttaa tota peliä tai muuta vastaavaa.. SAISKO APUA??!!?!
Joillain on ollut samaa virhettä koska koneesta on löytynyt troijalaisia. Tee virustarkistus.
Itelläkii oli sama. Asensin cs uudestaan ja sitte toimi taas :)