elikkäs kuinka moni kärsii ns. kusikammosta eli pissimisestä toisten nähden/kuullen.?
onkohan mitään keinoa millä tästä voisi päästä eroon..?
onkohan mitään keinoa millä tästä voisi päästä eroon..?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
hahaa tuttu homma monille monille miehille.... jos oot vaikka yleisessä vessassa ja toiset vaan kuuleem ni mä ainaki rohkaistuin sille että puristan silmät kiinni ja pakotan itteni kusemaan vatsalihaksilla(?) tai jollain muilla..
Sama vika..
Itelläni on ainakin yks toimiva tapa..
Odottaa niin kauan että on ihan sairas kusihätä =)
Joo sama vika täällä. Yritän päästä tosta silleen pikkuhiljaa eroon.
mut ei oo enää:) pari vuotta mul toi vissii oli ja sit se pikkuhiljaa sen aikana alko helpottaan ja nyt pystyy kuseen vaik ois koko kaupunki vieres, no ei nyt iha mut silti! et kyl se ajan kans lähtee..
Mullei oo kusikammoo. Laarille tultaessa puran vehkeen rullalta ja pätkäsen silla kerran laarin reunaan. Sitten alkaa kusi virtaamaan.
Mulla on se vaiva, tai ei se oikeestaan vaiva ole. Meen vaan kopilliseen vessaan jos kusilaarilla on muita.
oikeesti kaikista nolointa on mennä kopilliseen vessaan kuselle!!! OIKEESTI!! ja mä en voi tajuta mitä noloo on kuseta muitten nähen, ei ne muut kattele tai sillen näe... mutta kuulee kyllä..