Kävin paskalla

Tulipa melkonen norppa puotettua,ihan posliinipöntöllä kävin.
4621
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Kerranki neuvos jolla oikeaa asiaa!

Äänestä

no tuliko kusi eka vai tuliko olleskaan jos ei ni tippu.. on varma

Äänestä

on suurempi nautinto kuin huono nainti!
Tiedoksi teille: "pikkusällit!"
Kerätkää vaan kunnolla suoli täyteen jätettä ja sitten autuaallisesti istutte pöntöllä, että kaikki jäte tulee ulos! Se on siinä!

Äänestä
  • Neuvos vastaa:
    Kyllähän siinä pikkuorkut saa kun purkaa kerralla kunnon kuorman,rauhassa ajan kanssa. "Kakkaneuvos"

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kakkaneuvos kirjoitti:

Tulipa melkonen norppa puotettua,ihan posliinipöntöllä kävin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu