ADOBE AFTER EFFECTS EI TOIMI!

Ostin tossa just adobe after effect Cs3 ja se ei toimi! siinä asennuksessa se sanoo "Tuki CPU tunnisteelle SSE2" ja sit se viel sanoo et "vähintään 1,0 Gt RAM muistia" Pliis auttakaaa!!!
71168
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat
  • Mites se prosessori vaihdetaan?

    Äänestä

  • iikiik kirjoitti:

    Mites se prosessori vaihdetaan?

    Otat selville et mikä emolevy sul on, samalla selviää prossu kanta. Sit kattot netistä sen emolevyn specsit et mitä prossuja se tukee, ja et tukeeko sellaista prossuu kuin tarvitset. Ja jos tukee ni valittet nopeimman mahdollisen mihinkä pätäkkä riittää. Sit sen tiedon kanssa johki tietsikka kauppaan ja sanot et ny tarvis tämmöttisen rosessorin. Sit vaan kone auki ja vaihat prossun :)

    Äänestä

siis onko muisti vähissä?taitaa olla.ja kuka sen nyt ostaisi????????? voi hemmetti sen saa ilmaseksikin!

Äänestä

Voiko sitä ladata?

Äänestä

voiko sitä tukia siis ladata

Äänestä

Kommentoi aloitusta


iikiik kirjoitti:

Ostin tossa just adobe after effect Cs3 ja se ei toimi! siinä asennuksessa se sanoo "Tuki CPU tunnisteelle SSE2" ja sit se viel sanoo et "vähintään 1,0 Gt RAM muistia" Pliis auttakaaa!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu