Ostin OKT:n

maksoin 150.000e, m2 on 101 ja kehyskunnan rajalta,1km keskiöön.Oliko ok sijoitus.Ei takkaa.
5301
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Jos on rossiversio ja alkaa ä:llä niin kusessa olet.

Äänestä
  • muutamia.Laatalla vedetään paperossia ja juodaan Napoleonia kun kuunnellaan kun asunnon hinnat nous...eiku laskee.

    Äänestä

  • kuin YO papruissa kirjoitti:

    muutamia.Laatalla vedetään paperossia ja juodaan Napoleonia kun kuunnellaan kun asunnon hinnat nous...eiku laskee.

    jotain 250.000e hetki sitten?

    Äänestä

  • normaali kuplahinta kirjoitti:

    jotain 250.000e hetki sitten?

    eka pyyntö,joskus alkuvuodesta.Aloin silloin jo tsiigaa mökkiä.Oliko kelpo pudotus mielestänne.

    Äänestä

  • 145.000e oli kirjoitti:

    eka pyyntö,joskus alkuvuodesta.Aloin silloin jo tsiigaa mökkiä.Oliko kelpo pudotus mielestänne.

    Pyynti oli Maaliskuussa 255.000e.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Onnellinenko,,,,, kirjoitti:

maksoin 150.000e, m2 on 101 ja kehyskunnan rajalta,1km keskiöön.Oliko ok sijoitus.Ei takkaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu