Näin kävi

Töihin tultiin bussilla. Huoltoon pääsee kuulemma vasta ensi viikolla!
1404
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

..mulla sama juttu. Ainahan välillä autoon vikoja tulee. Omassani sammuminen oli esimmäisiä vikoja. Mitä nyt pyöränlaakeri kerran vaihdettiin. Kyllä Nissanin hyvä takuu asian hoitaa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Almera00 kirjoitti:

Töihin tultiin bussilla. Huoltoon pääsee kuulemma vasta ensi viikolla!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu