Inner Sanctum

lakkautetaan

Jotkut pellet oli sitte valittanu, että Inner Sanctumissa ei oo tarpeeks actionia. Robbie päätti lopettaa sen. Niitä blogeja oli mahtavaa lukee ja parasta oli se, että IS: kautta olis saanut ostaa konserttiliput ennen muita. Että ei muuta kuin voi vittu.

Jaa niin, se ilmotti myös, että levy julkastaan ens vuonna.

1

272

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • siinä sitten kävi,

      ettei se antanu kappaleita joululahjaks. Arvasin sen heti, kun se kerto, että Sanctumi lakkautetaan. Se oli kyllä luvannu, että tän vuoden puolella se julkasee edes jotain, mutta eipä tässä enää kovin montaa päivää oo aikaa... Mutta koska sen äiti on vakavasti sairas, en viitsi valittaa ja odotan vaan kärsivällisesti uutta levyä.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 96
      1589
    2. Mitkä asiat

      tekevät vaikeaksi kohdata kaivattusi?
      Ikävä
      74
      1394
    3. Rakas

      Eihän se tietysti minulle kuulu, mutta missä sinä olet? 😠
      Ikävä
      50
      1317
    4. Miltä se tuntuu

      Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s
      Ikävä
      104
      1208
    5. Pidit itseäsi liian

      Vanhana minulle? Niinkö?
      Ikävä
      53
      1196
    6. SDP:n lyhyt selviytymisopas

      1. Komitea on vastaus, oli kysymys mikä tahansa Jos maailma on muuttumassa tai jossain palaa, demari ei hätiköi. Ensin p
      Maailman menoa
      9
      955
    7. En mahda sille mitään

      Olet ihanin ja tykkään sinusta todella paljon.
      Ikävä
      36
      817
    8. Joko olet luovuttanut

      Mun suhteen?
      Ikävä
      60
      761
    9. Haluaisitko oikeasti

      Vakavampaa välillemme vai tämäkö riittää
      Ikävä
      49
      754
    10. Mitä se olisi

      Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?
      Ikävä
      41
      725
    Aihe