pikapano kirjastossa

maarit

minä ja ystäväni oltiin töiden jälkeen hakemassa hiukan luettavaa kirjastosta...

kun olin jo vallinnut kirjat aika kävi tylsäksi joten menin tietokoneelle chattailemaan, kun ystäväni valitsi kirjoja. vieressäni istui n.5 vuotta minua nuorempi mies jonka kanssa huomasinkin chattailevan. kun mies huomasi, että minä olen minä aloimme tekemään lähempää tuttavuuttakunnes mies johdatti minut kirjaston vessaan... aluksi suutelimme vain kiihottuneina kunnes huomasin miehen kyrpän olevan kivikova hän alkoi avata paitani nappeja kiihottuneena ja suuteli kovettuneita nännejäni intohimoisesti. nostin hänen paitansa ja aloin avaamaan hänen housujensanappeja, kyrpä oli iso ja kova.vedin omat housuni alas ja olin pelkillä pantteri kuvioisilla pitsistringeillä. hän veti stringini alas ja tunki suuren kyrpänsä sisälleni ja nytkytti todella kiivaasti hänestä huomasi heti että yritti pidätellä syöksyään,mutta sitten hän alkoi väsyä ja kysyi voisinko ottaa suihin piristykseksi... tietysti minä suostuin ja kyyristyin lattialle.otin kylmästi kyrvästä kiinni ja tungin sen suuhuni´. hän alkoi nyytkyttää kyrpäänsä nopeati ja sain pian maiskuttaa suussani makeaa spermaa. lopuksi vielä hän halusi nussia minua lujaa ja huolellisesti.hän tunki suuren kyrpänsä siisääni ja tunki sen pohjaan asti ja nytkytti LUJAAAAAAA!!!!! olisin halunnut huutaa niin lujaa kuin vain pystyin, mutta koska olimme kirjastossa se oli mahdotonta ja silloin se tapahtui hän spruitkautti kaiken mitä oli enää jäljellä sisääni...

kun tulimme vähin äänin pois vessassta kirjasto oli mennyt jo kiinni!

hän kaatoi minut matalan kirjahyllyn päälle ja meno vain jatkui...

6

9428

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mamma

      toi oli aika hyvä
      jatkoa vaan kehiin

      • Panettaaaaaaaaaaa

        Toi on sika ihku!Mua alko panettaa kun luin ton.


    • Kirjastotäti

      Maarit, kuulehan. Sinä olet vasta 11 vee. Olet tuttu asiakas kirjastossamme. Se mies viereisellä koneella (5 vuotta sinua nuorempi) oli vasta 6 vee. Ajattelehan millaisia traumoja sinä varttuneempana tuolle lapsoselle aiheutit houkuttelemalla hänet kirjaston vessaan.
      Minne ystäväsi oli mennyt? Eikö hän kummastellut mihin sinä olit kadonnut? Keskustelitteko tapauksesta joskus myöhemmin?
      Sinun kannattaisi jutella luokanopettajasi kanssa, josko sinä saisit hieman tukiopetusta äidinkielessä. Erityisesti kiinnitin huomioni yhdyssanavirheisiisi, joita sinänsä ansiokkaassa tekstissä oli runsaasti. Myöskin pisteen ja muiden välimerkkien käyttöä sinun kannattaisi opetella lisää.
      Sanoit hänen alkaneen väsyä nytkytellessään sinua suurella kyrvällään. Sinun olisi hyvä tietää, että 6-vuotias mieshenkilö on vielä suhteellisen kehittymätön ja voimiltaa aikuista heiveröisempi.
      Sanoit myös että sait maiskuttaa suussasi hänen makeaa spermaansa. Oliko hänen spermaansa makeutettu joillakin aineilla? Tiedäthän, että makeutusaineena kannattaa käyttää mieluimmin esim. xylitolia. Myös jokin luonnollinen hedelmämehu voisi olla hyvä peittämään sperman hieman suolaisen perusmaun.
      Tiedäthän, että kirjastossa nykyään saa myös huutaa. Olisit antanut pojan huutaa vvaan hänen "spruitkauttaessaan" spermansa sinuun.
      Kirjaston suljettua ovensa kytkeytyvät varashälyttimet heti toimintaan. Etkö kuullut sinne vessaan hälyttimien voimakasta ääntä? etkö myöskään huomannut ovelle ja kirjaston sisään saapuneita viranomaisia?
      Valvontakamera oli saanut nauhalle kaiken kirjaston vessassa tapahtuneen. Ja filmin katsottuamme voimme todeta, että kyllä sinä maija-kulta pikkuisen liioittelet tuossa kertomuksessasi. Ei sinulla ollut pantterikuvioisia pitsistringejä. Sinulla oli hieman reikäiset ja rispaantuneet pikkutytön nallekuvioiset pikkupöksyt.

      • min

        Ihan vitun hyvä läppä.. :D
        Sainpa kunnon naurut.

        Lisää samanlaisia!


      • mä vaan
        min kirjoitti:

        Ihan vitun hyvä läppä.. :D
        Sainpa kunnon naurut.

        Lisää samanlaisia!

        ei saatana toi oli hyvä! ;D mä nauroin ihan vedetsilmissä kun mä luin ton ;)


    • Joo...

      Ooks tienny että täällä on pikaseksi osasto ihan niinku erikseen...!!!Vai???

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko kertonut jo muille tunteistasi?

      Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.
      Ikävä
      77
      4592
    2. Olisin ottanut sinusta akan itselleni

      Mutta olitkin aika itsepäinen ja hankala luonne.
      Ikävä
      180
      1837
    3. Ei sua pysty unohtamaan

      Ei vaan yksinkertaisesti pysty
      Ikävä
      124
      1540
    4. Hei, huomenta komistus

      Yllättääkö, että olet heti mielessä. Mukavaa päivää upea ❤️
      Ikävä
      35
      1016
    5. Miten minusta tuntuu että kaikki tietää sun tunteista mua kohtaan

      Paitsi suoraan minä itse, vai mitä hlvettiä täällä tapahtuu ja miksi ihmiset susta kyselee minulta 🤔❤️
      Ikävä
      16
      981
    6. Kerro todelliset motiivit

      kaivattuasi kohtaan?
      Ikävä
      103
      930
    7. Sunnuntain terveiset kaivatulle

      Mitä ajattelet hänestä tänään? Mitä haluaisit sanoa hänelle?
      Ikävä
      78
      913
    8. Hyvää huomenta!

      Mietin miten suhtaudut minuun, jos kerron tunteista. Voinko enää sen jälkeen olla samassa paikassa kanssasi, jos koet as
      Ikävä
      78
      842
    9. Miks et tahtonut

      Enää nähdä? Haluaisin ymmärtää
      Ikävä
      45
      807
    10. Mulla on tarkat korvat

      Kuulin sun äänen ihan selvästi.
      Ikävä
      4
      798
    Aihe