CS TOPIC

Ketkä kaikki pelaa CS:ssää?? Mä ainaski pelaan ja kaikki softiskaverit jotka mä tunnen. onx tääl haxaajiii tai muita 24/7 wannabe nobo hinnti cscs rule pelleiii??!?
1172
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

mäki pelaan ja softaan. matafaka kaikki mukaaan! royal family' pikku kee pistää settii jou jou jou räjähdysvaara. painukaa kettuun jou jou jou mä tääl präppään ja räkkään räkävalluuu poskee pitkin jou ljou jou jouj ou jou pikku keeeeee pikku keeeee jouoma perhe o tärkee kaisa jou jou läksyt tekemöttö chillaa jeejjee

Äänestä

Kommentoi aloitusta


cs_cs_softaaja6mm kirjoitti:

Ketkä kaikki pelaa CS:ssää?? Mä ainaski pelaan ja kaikki softiskaverit jotka mä tunnen. onx tääl haxaajiii tai muita 24/7 wannabe nobo hinnti cscs rule pelleiii??!?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu