Kakarat....

Vähän tuntuu että tällä alueella olevat spämmerit ovat kakaroita joiden ikä ei riitä pelin ostamiseen tai vanhemmat eivät anna ostaa. Lopettakaa nyt saatana ne pissakakka vitsit. Teidän ikänne päätteleminen on lastenleikkiä.
3252
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

LoL? Itse olen 14 vuotias, ja minusta tuntuu että kirjoitusasuni on selkeäämpi kuin sinun. www.suomigta.urli.fi

Äänestä
  • Vaan ylpee Lita fani se on vitun kaunis pimu ja WWE on muutenkin parempi kun (G)ay(T)ä(A)pinaa peli!

    Äänestä

  • TheLitalover kirjoitti:

    Vaan ylpee Lita fani se on vitun kaunis pimu ja WWE on muutenkin parempi kun (G)ay(T)ä(A)pinaa peli!

    vaan ylpee pizza fani se on vitun kaunis ruoka ja gta on kuitenkin parempi kun
    (W)ellit(W)ittuun(E)emeli peli!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


sad12sad1ds1 kirjoitti:

Vähän tuntuu että tällä alueella olevat spämmerit ovat kakaroita joiden ikä ei riitä pelin ostamiseen tai vanhemmat eivät anna ostaa. Lopettakaa nyt saatana ne pissakakka vitsit. Teidän ikänne päätteleminen on lastenleikkiä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu