t6poker

lol lol lmoa

Hyvät pelaajat,

Meillä on tärkeä ilmoitus. Me muutamme verkkoamme ja olemme offline-tilassa lyhyen ajan, kunnes avaamme uudessa verkossa. Se oli vaikea päätös, mutta tekemällä tämän meillä tulee olemaan enemmän pelaajia, mikä on tärkeää sinulle.

Huomaa, että kaikki varat tullaan siirtämään ja odotamme näkevämme sinut pöydissämme uudelleen. Pahoittelemme tästä aiheutunutta vaivaa. Samalla olemme ylpeitä voidessamme ilmoittaa, että olemme käynnistämässä uutta bingoa ja kasinoa joten pysy kuulolla.

Ystävällisin terveisin

T6poker


just joo, konkurssissahan se on eikä varmaan tuu enää ikinä toimimaan! sinne jäi rahatkin kun niillä ei ollu varaa maksaa takasin vaikka kysymys oli muutamasta satasesta!

3

912

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ku skulailee

      fägärien pystyttämässä puljussa.

      • muotiammatti

        kauas kestää fägärin koulutus taitaa olla kannattava
        bisnes.Ånkse hankkeni vai mikä?


      • sitte nii
        muotiammatti kirjoitti:

        kauas kestää fägärin koulutus taitaa olla kannattava
        bisnes.Ånkse hankkeni vai mikä?

        näihä se o.. vai mite se oli?? tä? tä.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persut eivät ole kertoneet euronkaan edestä säästökohteita

      Mutta änkyttävät kysellä niistä muilta jatkuvasti. Vaikuttaa ettei persuilla ole kykyä omaan ajatteluun ja päätöksenteko
      Maailman menoa
      275
      3445
    2. Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma

      Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.
      Maailman menoa
      105
      1756
    3. Israel euroviisujen 2.

      Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is
      Luterilaisuus
      247
      1455
    4. 74
      1356
    5. Persujen puoluekokous 2026

      Missä ja Milloin pidetään ?
      Maailman menoa
      65
      1243
    6. Mun mielestäni on tosi loukkaavaa

      Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra
      Ikävä
      199
      1107
    7. Odotettu tulos Taivalvaaran hiihtokeskuksen osalta

      "MCS Finland Oy on ilmoittanut Taivalkosken kunnalle 30.4.2026, että se irtisanoo Taivalkosken kunnan ja MCS Finland Oy:
      Taivalkoski
      52
      1099
    8. Mikä se viehättävin

      Asia on kaivatussasi?
      Ikävä
      63
      1001
    9. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      22
      937
    10. IS viikonloppu 16.-17.5.2026

      Tänä viikonloppuna on Kärkkäisen ja Skyttän yhteistyönä syntynyt 3.0 arvoinen sanaristikko ratkaistavana.
      Sanaristikot
      35
      883
    Aihe