Hyvät pelaajat,
Meillä on tärkeä ilmoitus. Me muutamme verkkoamme ja olemme offline-tilassa lyhyen ajan, kunnes avaamme uudessa verkossa. Se oli vaikea päätös, mutta tekemällä tämän meillä tulee olemaan enemmän pelaajia, mikä on tärkeää sinulle.
Huomaa, että kaikki varat tullaan siirtämään ja odotamme näkevämme sinut pöydissämme uudelleen. Pahoittelemme tästä aiheutunutta vaivaa. Samalla olemme ylpeitä voidessamme ilmoittaa, että olemme käynnistämässä uutta bingoa ja kasinoa joten pysy kuulolla.
Ystävällisin terveisin
T6poker
just joo, konkurssissahan se on eikä varmaan tuu enää ikinä toimimaan! sinne jäi rahatkin kun niillä ei ollu varaa maksaa takasin vaikka kysymys oli muutamasta satasesta!
t6poker
lol lol lmoa
3
756
Vastaukset
- ku skulailee
fägärien pystyttämässä puljussa.
- muotiammatti
kauas kestää fägärin koulutus taitaa olla kannattava
bisnes.Ånkse hankkeni vai mikä? - sitte nii
muotiammatti kirjoitti:
kauas kestää fägärin koulutus taitaa olla kannattava
bisnes.Ånkse hankkeni vai mikä?näihä se o.. vai mite se oli?? tä? tä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 352206
- 841293
- 561288
Mies mä oon ihan helppo
Miehelle johon oon ihastunut. Olen harvoin ihastunut, mutta suhun olen. Ei tarvitse kuin pyytää, niin...351215- 631171
Mies olen aika erakko nykyään
Vanhentunutkin olen muutamana viime vuonna parikyt vuotta. Kun en ennenkään kelvannut, niin tuskin nytkään kelpaan. Lisä39884Lavroville taitaa olla jo ikkuna raollaan?
Lavrovin syytä välttää korkeita paikkoja ja ikkunoiden läheisyyttä.Ettei vain keikahda ikkunasta pihalle.122769- 31721
Ylen johdon hulppeat bonukset alkavat taas
Suora kopio Iltalehdestä: "Asiasta kertoo Iltalehdelle Ylen hallituksen puheenjohtaja Matti Apunen. Mitä tulospalkkioi21572Skenaario
Elämä ja kuolema ovat merkillisin nyytti olevaisuutta. Mutta kun kumpaakaan ei ole, syntyy lapsuksia, joita korjaamaan55565