t6poker

lol lol lmoa

Hyvät pelaajat,

Meillä on tärkeä ilmoitus. Me muutamme verkkoamme ja olemme offline-tilassa lyhyen ajan, kunnes avaamme uudessa verkossa. Se oli vaikea päätös, mutta tekemällä tämän meillä tulee olemaan enemmän pelaajia, mikä on tärkeää sinulle.

Huomaa, että kaikki varat tullaan siirtämään ja odotamme näkevämme sinut pöydissämme uudelleen. Pahoittelemme tästä aiheutunutta vaivaa. Samalla olemme ylpeitä voidessamme ilmoittaa, että olemme käynnistämässä uutta bingoa ja kasinoa joten pysy kuulolla.

Ystävällisin terveisin

T6poker


just joo, konkurssissahan se on eikä varmaan tuu enää ikinä toimimaan! sinne jäi rahatkin kun niillä ei ollu varaa maksaa takasin vaikka kysymys oli muutamasta satasesta!

3

982

    Vastaukset 3

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ku skulailee

      fägärien pystyttämässä puljussa.

      • muotiammatti

        kauas kestää fägärin koulutus taitaa olla kannattava
        bisnes.Ånkse hankkeni vai mikä?


      • sitte nii
        muotiammatti kirjoitti:

        kauas kestää fägärin koulutus taitaa olla kannattava
        bisnes.Ånkse hankkeni vai mikä?

        näihä se o.. vai mite se oli?? tä? tä.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Anni Ihamäki saa tylyä kommenttia TTK:sta - Erityisesti tämä "vääryys" ärsyttää

      Kaikille ei ole mieleen se, että Anni Ihamäki on mukana uudella Tanssii Tähtien Kanssa -kaudella. Ihamäki saa varsin ty
      Kotimaiset julkkisjuorut
      39
      1207
    2. Päivän Riikka: Pandan suklaatehdas Jyväskylästä Viroon

      Menkää töihin! Viroon! --- Liki sata vuotta kestänyt suklaantuotanto makeisvalmistaja Pandan tehtaalla Vaajakoskella pä
      Maailman menoa
      284
      1051
    3. Mitä et ole valmis sietämään ihmissuhteissasi ja miksi?

      Aiemmin jo kyseltiin mitkä vaatimukset olivat mielestänne liiallisia. Kyselläänkin nyt sitä, että millaisilla asioilla s
      Sinkut
      297
      896
    4. Tiesitkö? Vappu Pimiän ensimmäinen aviomies ei ole Teemu-rakas

      Vappu Pimiä on tätä nykyä naimisissa Teemu Huuhtasen kanssa. Pimiä on toista kertaa naimisissa, sillä ensimmäinen liitto
      Kotimaiset julkkisjuorut
      25
      879
    5. Älä nyt ylikuormitu vaikka sinusta pidänkin rakas nainen

      Tiedän, että olet minulle oikea. En halua pilata tätä juttua malttamattomuudella, mutta epäilen. Haluan vain olla lähel
      Ikävä
      33
      771
    6. Treffi-ilmoituksia!

      Tähän avaukseen voipi treffeille halukkaat laittaa oman - lyhyen - vapaamuotoisen hakunsa,burneri emaileinee). Tavoitte
      Sinkut
      191
      639
    7. Riittäisikö se

      Että nähtäisiin viikonloppuisin? Naiselta.
      Ikävä
      61
      575
    8. Olenko käsittänyt oikein?

      Tykkäät, mutta et halua mitään (ymmärrän kyllä syyn miksi et).
      Ikävä
      40
      526
    9. Kai mua vähän

      Masentaa tämä kaikki. Tämä koko meidän välinen juttu on niin vaikea… Voitaisiinko molemmat lopettaa tilanteen ruokkimine
      Ikävä
      88
      510
    10. Mitä tehdä kun rakastan yhtä ja olen rakastunut toiseen

      Kamala tilanne. Voinko pitää molemmat? 😁
      Ikävä
      59
      467
    Aihe