Hyvät pelaajat,
Meillä on tärkeä ilmoitus. Me muutamme verkkoamme ja olemme offline-tilassa lyhyen ajan, kunnes avaamme uudessa verkossa. Se oli vaikea päätös, mutta tekemällä tämän meillä tulee olemaan enemmän pelaajia, mikä on tärkeää sinulle.
Huomaa, että kaikki varat tullaan siirtämään ja odotamme näkevämme sinut pöydissämme uudelleen. Pahoittelemme tästä aiheutunutta vaivaa. Samalla olemme ylpeitä voidessamme ilmoittaa, että olemme käynnistämässä uutta bingoa ja kasinoa joten pysy kuulolla.
Ystävällisin terveisin
T6poker
just joo, konkurssissahan se on eikä varmaan tuu enää ikinä toimimaan! sinne jäi rahatkin kun niillä ei ollu varaa maksaa takasin vaikka kysymys oli muutamasta satasesta!
t6poker
lol lol lmoa
3
801
Vastaukset
- ku skulailee
fägärien pystyttämässä puljussa.
- muotiammatti
kauas kestää fägärin koulutus taitaa olla kannattava
bisnes.Ånkse hankkeni vai mikä? - sitte nii
muotiammatti kirjoitti:
kauas kestää fägärin koulutus taitaa olla kannattava
bisnes.Ånkse hankkeni vai mikä?näihä se o.. vai mite se oli?? tä? tä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site876061Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto524442SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun574192SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt963789Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?
Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost73533Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1002615SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het502503Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352419Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat492148Persut pettävät ja valehtelevat aina
Petoksistahan jää kiinni kuten olemme persujen kannatusromahduksesta nähneet, mutta siitä huolimatta persut jatkavat val41479