Hyvät pelaajat,
Meillä on tärkeä ilmoitus. Me muutamme verkkoamme ja olemme offline-tilassa lyhyen ajan, kunnes avaamme uudessa verkossa. Se oli vaikea päätös, mutta tekemällä tämän meillä tulee olemaan enemmän pelaajia, mikä on tärkeää sinulle.
Huomaa, että kaikki varat tullaan siirtämään ja odotamme näkevämme sinut pöydissämme uudelleen. Pahoittelemme tästä aiheutunutta vaivaa. Samalla olemme ylpeitä voidessamme ilmoittaa, että olemme käynnistämässä uutta bingoa ja kasinoa joten pysy kuulolla.
Ystävällisin terveisin
T6poker
just joo, konkurssissahan se on eikä varmaan tuu enää ikinä toimimaan! sinne jäi rahatkin kun niillä ei ollu varaa maksaa takasin vaikka kysymys oli muutamasta satasesta!
t6poker
lol lol lmoa
3
982
Vastaukset 3
- ku skulailee
fägärien pystyttämässä puljussa.
- muotiammatti
kauas kestää fägärin koulutus taitaa olla kannattava
bisnes.Ånkse hankkeni vai mikä? - sitte nii
muotiammatti kirjoitti:
kauas kestää fägärin koulutus taitaa olla kannattava
bisnes.Ånkse hankkeni vai mikä?näihä se o.. vai mite se oli?? tä? tä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 361922
- 41600
- 25490
Naurettavia provoja ja lavastuksia täällä
Saa olla aika harhainen jos uskoo juttuja täällä faktoina 😆😆😆 ihmiset matkii toisia jne58447- 37435
- 53395
Pientä pintaremonttia
Mistä löytää kirves sähkö putkimiestä tai lasin asentajaa rässä hyrynsalmen pitäjässä, kun eiole puhelinluetteloa eikä k14393T.h tuomio
Onko tämä lainvoimainen vai onko tästä valitettu? Mitenhän on mennyt linnassa joko pehmennyt pää täysin6387- 32381
- 40381