ps3 home

on kumma juttu että ps3 homeen ei sit meinaa päästä sisään millään,olen yrittänyt 30 kertaa ja aina tulee yhteys serveriin kadonnut,onko muilla ongelmia sisään pääsyn kanssa?
8455
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

On. Voi olla servut koetuksella, kun mijoonat yrittää pynkee sisään samaan aikaan.

Äänestä

mikään ei toimi

Äänestä
  • kyllä se on ihan joku muu firma, jolla mikään ei toimi. Mutta syy varmaan on vai tuo VALTAVA kiinnostus homeen joten servut saattaa mennä tukkeeseen.

    Äänestä

  • mitä tapahtu raaputtajan viime päivityksen yhteydessä ja ilmeisesti tapahtuu edelleen.

    Äänestä

  • muistat kirjoitti:

    mitä tapahtu raaputtajan viime päivityksen yhteydessä ja ilmeisesti tapahtuu edelleen.

    eilen yritin home ei toiminyt ja yritin montakerta sit aamula yritin se meni homen sisälle sillä on niin paljon väkee se on siksi
    kaikki yritää saman aika eikä sinä mitä vikka vaika se sano server erorr

    Äänestä

sisään ensi yrittämällä, jenkki tunnareilla.

Äänestä
  • Aina alle 5 min pääsen ja parissa minuutissakin ja sen alle,keilailu on huippua pelata.

    Äänestä

  • JUUUUUUU kirjoitti:

    Aina alle 5 min pääsen ja parissa minuutissakin ja sen alle,keilailu on huippua pelata.

    ei ole ikinä näkynyt miksiköhän kumma juttu?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kalle kirjoitti:

on kumma juttu että ps3 homeen ei sit meinaa päästä sisään millään,olen yrittänyt 30 kertaa ja aina tulee yhteys serveriin kadonnut,onko muilla ongelmia sisään pääsyn kanssa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu