Moroo. Pelastakaa mut. Mitä mä ostan mun tyttöystävälle joululahjaks? Mun pää on niin tyhjä! Se sano, et osta jotain minkä hän muistaa aina, että se on multa. Eli jotain tilpehööriä..? Oisko kellään mitään ehdotuksia..
Joulu
tittidii
5697
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
valakorun mustan puseron päällä, ja se oli mielestäni niin hieno, että ajattelin heti: tuollaisen haluan minäkin.
En yleensä käytä koruja: sormus ja korvakorut.
Miten sun tyttös muistais sut jostain tilpehööristä?
Kyllä sen pitää olla ehdottomasti koru!
Tässä romanttinen idea:Kello
Mun tyttöystävä osti mulle pari vuotta sitten lahjaksi kauniin rannekellon.Se sanoi mulle;että kun katsot sitä niin muista että mä rakastan ja ajattelen sua joka viisarin lyönnillä.
Ihanan romanttista
mittaan. Kelavalakoru säilyy ja sitä voi pitää vielä kun kello vaihtuu jo uuteen, mutta se saattaa olla kelloa kalliimpi. En kylläkään ajatellut hintaa vaan kauneutta.
näin ollen saatte yhteistä ulkoiluaikaa, perhettä harjoitella, ja se muistaa sut ikuisesti vaikka eroattekin.
Varmasti monesta paikasta netistä löytyy sama idea.
Tässä lähikaupan malliin, mulletoi.com sivuilla
http://www.mulletoi.com/PublishedService?pageID=9&itemcode=8787