LAPSET EIVÄT

3352
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

OLIKO ROMMAANI VAI MIKS ASIA TÄLLÄ PALTSALLA

Äänestä
  • ole rotuvihoja. valkonaamoja vaan varoovat

    Äänestä

  • OLLA TÄÄ VEIKKO "POIKA" JOKA ON ROMANI
    KÄYTTI POIKANSA 10 VUOTIASTA TYTTÖÄ HYVÄKSEEN
    AJATELLA OMAN POIKANSA LASTA
    EN TARKOITA TOLLA SITÄ ETTÄ HYVÄKSYISIN TEON JOS OIS OLLU JONKUN TOISEN KUN POIKANSA TYTTÖ
    KYLLÄ PUISTATTAA TOMMONEN
    TOIVOTTAVASTI SAA VIELÄ PALKKANSA

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ENÄÄ OLE TURVASSA kirjoitti:

http://www.iltasanomat.fi/uutiset/kotimaa/uutinen.asp?id=1625076

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu