paljonko

syö toyota avensis 1.8 bensa sadalla kun vedätte 1500kg asuntovaunua onko päässyt alle 10 litran mulla meni 12-13 litraa
4747
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

V70 n. 17 l/100km euroopan reissulla

Äänestä

tais olla jarrullisen vaunun maksimi avensiksen perässä 1400 kiloa..

Äänestä
  • Millään Avensiksella ei saa vetää 1500kg:n painoista perävaunua!
    Tuolla 1,8-litraisella saa vetää vain 1300kg:n vaunua.

    Äänestä

12-14l sadalla vaunu 1200kg onko joku päässyt alle mulla avensis 1.8 vm 2004 ilman vaunua maantiellä 6.8-8.5l

Äänestä

Kommentoi aloitusta


teillä kirjoitti:

syö toyota avensis 1.8 bensa sadalla kun vedätte 1500kg asuntovaunua onko päässyt alle 10 litran mulla meni 12-13 litraa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu