Odottaako sinua kodin siivous, mutta ei oikein huvittaisi tai kerkeisi siivoamaan, etenkin nyt joulunalla kun on paljon muutakin kiirettä ja asut Kuopiossa tai lähistöllä? Tai tiedätkö toisen muun henkilön?
Minä voin mielellään vapaaehtoisesti siivota kotisi, olen 25v. paljon erilaista siivouskokemusta ja intoa ja aikaa riittää. Olen myöskin huolellinen ja luotettava.
Ei väliä tarvitsetko pientä tai suurta siivousta, myös ikkunanpesut yms. kaikki sopii.
Ota yhteyttä ja saadaan kotisi siistiksi!
[email protected]
Ilmaista
3
2642
Vastaukset 3
- jotka
epäilevät viestin aitoutta, onko vain huijausta;
Eikö tässä maailmassa voisi olla enää ihmisiä, jotka eivät ole rahanahneita, vaan jotka vapaaehtoisesti hyväsydämellisyyttään haluaa auttaa muita ihmisiä esim. siivomalla, jos toiset eivät itse siihen syystä tai toisesta kykene, on kiireisiä ihmisiä ja vanhuksia.
Minä itse ainakin olen sellainen.
Tykkään siivoamisesta todella, saan palkaksi hyvän mielen auttamisesta, koti on puhdas esim. nyt joulun viettoon, ja kodin asukas tyytyväinen.
Uskokoon tämän ilmoituksen ken tahtoo, yhteytttä voi ainakin ottaa, tai sitten olla uskomatta ja siivoaa sitten itse ...
Puh johon voi suoraan soittaa; 044 58 00236
Ystävällisin terveisin, Kaarina Heikkinen- Miettisen
eikä Heikkisen?
- Omaa sukua
Miettisen kirjoitti:
eikä Heikkisen?
yerye
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 901399
- 47821
Olivia Oras
"Yle MOT:n tietojen mukaan Oras oli joutunut sairaalahoitoon helsinkiläisellä kauneusklinikalla tehdyn rasvaimun yhteyde69746Sinisilmäiselle tutulle miehelle
Iltaisin ikävä pahenee ja olet usein mielessä. Toivon merkitseväni sinulle paljon. On ihan hirveän vaikeaa miettiä, mit66745- 92745
- 20679
Nainen ... ala olemaan miehille täysin hyödytön
Otsikossa on paras neuvo jokaiselle naiselle, jonka hän voi koskaan saada. Moni mieshän ajattelee jo nyt, että naiset o148670- 53618
- 51612
- 47611