Millainen mies köyrii alaikäisiä tyttäriään? Jäi kiinni ja joutuu vankilaan. Tuollaisilta joutaisivat munat valtiolle.
Vankeustuomio 4 vuotta ja 8 kuukautta.
Reino
3420
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Tulihan se sieltä. Itse asiassa olen suunnittelemassa ohjelmaa, jolla saisi automaattisesti lisättyä "munat pois" ja "saunan taakse" mille tahansa www-forumille. Se helpottaisi monen taakkaa!
Mikäs pedofiili oikein olet. Hyväksyt kaksivuotiaan hyväksikäytön vai?
En hyväksy minkään ikäisten hyväksikäyttöjä. Fakta on vain se, että aina kun näistä rikoksista uutisoidaan, foorumeille ilmestyy "munat pois" -juttuja. Olet sen sinäkin varmaan huomannut. Olisi näille ihmisille helpompaa, jos prosessi olisi jollain tavalla automatisoitu, ei tarvitsisi kuin painaa nappia ja a vot! "Munat pois" joka foorumilla.
Jos ihmiset ovat turhautuneita lainsäädäntöömme, heidän tulisi tehdä jotain sen muuttamiseksi. Keino ei ole forumeille kirjoittelu.
Se, että tuon tämän faktan ilmi, ei viittaa millään tasolla siihen, että hyväksyisin hyväksikäytön. Taidat sinä itse projisoida omia tarpeitasi.