Hississä

Lollo

Työaikani oli päättymässä ja pakkasin laukkuani. Olimme viimeisiä lähtijöitä työkaverini Jarin kanssa. Sain laukkuni pakattua ja suljin toimistoni. Lähdimme Jarin kanssa samaan aikaan hissille.Odottelimme hissin tuloa hiljaisissa tunnelmissa. Lopulta hissi tuli ja menimme hissiin. Seisoimme hissisäkin hiljaa.
Yhtäkkiä Jari rikkoi hiljaisuuden painamalla hissin stop-nappulaa. En ehtinyt sanoa sanaakaan kun Jari jo ahdisti minut hissin nurkkaan. Hän alkoi kosketella kasvojani ja hivellä paitani nappeja. En tiennyt miten päin olla.
Jari alkoi availla paitani nappeja, vaikka estelin. Hän huomasi valkoisen toppini ja sieltä pullotavat c-kupin rinnat. Jari siirsi käteni pepulleni ja alkoi hieroa. Aloin jo kiihottua tilanteesta. Seuraavaksi Jari avasi hameni vetoketjun ja laski sen nilkkoihini. Itsekkin aloin intohimisesti riisua Jaria. Puuhailimme siinä vaatteiden kanssa n. 5 minuuttia kunnes molemmat olivat täysin alasti.
Silloin näin Jarin valtavan kalun joka sojotti taivasta kohti. Se oli varmasti 25cm pitkä. Silloin jari työnsi pääni jalkoväliinsä ja alkoi työntämään kaluaan suuhuni. Otin valtavan kalun suuhuni ja imin kuin viimeistä päivää. Jari alkoi voihkia ja kiemurrella. Imin koko ajan vain lujemmin. Tunsin kalun sykkivän ja silloin Jari laukesi suuhuni. Nuolin kaiken sperman. Sen jälkeen Jari otti minut syliinsä ja alkoi työntää valtavaa kaluaan pieneen pilluuni. Se oli todellista nautintoa, luulin että pilluni repeäisi. Ähkin ja voihkin kun Jari työntyi koko ajan vain lujemmin sisään. Hän päsi lopulta iavan pohjaan asti ja alkoi keinua hitaasti ja liukuvasti pillussani. Tunsin kuinka miljoona orgasmia odotti tuloansa. En voinut sille enään mitään kun laukesin huutaen ja ulvoen. Jari jatkoi edelleen vaikka olin aivan väsynyt. Lopulta myös Jari laukesi sisääni. Seisoimme siinä vähän aikaa, kunnes puimme vaatteet päälle ja pääsimme pois hissistä.
Tuosta illasta minulla on muistona 2-vuotias poika.

5

10079

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tenu

      tosi surkea esitys

      • juuri näin!

        aivan tää on kopio!!


    • huomioija

      "..ja suljin toimistoni".

      Kerrohan minkä toimiston!
      Sinun taidoillasi ei sitten minkäänlaista toimistoa käyttöön saada.

      Kirjoituksesi on niin sisällöllisesti, mutta varsinkin kielelliseltä tasoltaan alle arvostelulun.
      Arvosana; HYLÄTTY

      ps. kunhan käyt ensin peruskoulun loppuun, niin saattaa olla mahdollista se, että voisit jopa onnistua hyvällä tuurilla hyväksytyn arvosanan saamaan.
      Voisit myöskin ennen uutta yritystäsi kirjoittaa tälle foorumille kokeilla edes kerran rakastella.
      (Vaatteitten riisumiseen ei kulu viittä minuuttia aikaa).

    • Jari the iso

      25 senttinen kalu muka, hah, ja taivasta kohti, hah, ja vielä semmoinen ihmevehje että voidaan heti siemmensyöksyn jälkeen ruveta uudestaan panemaan.
      Nussisit ensin ennenkuin kirjoitat tuommoista paskaa.

    • hanna

      HUONO HUONO!

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sanna Marin teki sen, mihin muut eivät pystyneet - sote kerralla maaliin

      Yli 15 vuotta Suomessa vatvottu sote-uudistus meni lopulta läpi Sanna Marinin hallituksen aikana. Edeltävät hallitukset
      Maailman menoa
      104
      10678
    2. Pikkupersu osoitti olevansa hieman yksinkertainen

      "Heikosti älykkyystesteissä pärjänneistä lapsista tulee muita todennäköisemmin ennakkoluuloisia ja konservatiivisia", uu
      Maailman menoa
      154
      8928
    3. Marinin hallitus hyväksyi soten (105-77) vuonna 2021

      vastaan äänesti Kok, persut, KD, Liike Nyt. Nyt on sitten käynyt niin kuin on käynyt. Pääkirjoitus: Sanna Marin jätti
      Maailman menoa
      90
      6107
    4. Kannattaako suomalaisen duunarin enää äänestää vasemmistopuolueita

      sillä eivät ne tunnu kovasti ajavan suomi-duunarin etuja. Jos katsotaan Vasemmistoliittoa, niin sehän on ihan feministi
      Maailman menoa
      88
      5124
    5. Jos on heikkolahjainen ja laiska koulupudokas, niin silloin äänestää vasemmistopuolueita

      näin tämä on käytännössä aina mennyt. Jos ei älyä ole paljon suotu, niin ei silloin inssiksi opiskella, vaan päädytään
      Maailman menoa
      70
      4407
    6. Enää viisi yötä Sannan kirjaan

      Ihan täpinöissään tässä odotellaan. Vaikea pysytellä aloillaan, kun koko ajan tekisi mieli jo kirjakauppaan rynnätä, mut
      Maailman menoa
      64
      4276
    7. Professori: Maahanmuuttajien rikollisuutta hyssytellään - hävytöntä

      Kriminologi Jukka Savolaisen mukaan ikä ja vaikeat olosuhteet eivät riitä selitykseksi. – Tutkitun tiedon valossa sanoi
      Maailman menoa
      87
      4101
    8. Sanna-kulttilaiset hehkuttaa edelleen Marinia, vaikka esim. Sote oli susi jo syntyessään

      mutta kulttilaiset eivät ole järjen jättiläisiä, ja sanoihin Lasse Lehtinenkin, että Suomessa on pohjoismaiden tyhmimmät
      Maailman menoa
      50
      3749
    9. Mistä kummasta voi johtua se, että vasemmistolaiset usein häpeää itseään

      voiko se johtua esim. köyhyydestä? Ja tästä on siis ihan suomalainen tutkimus olemassa. "Suomalainen tutkimus osoittaa
      Maailman menoa
      12
      3654
    10. Marin teki sen mihin muut eivät pystyneet, vei susi-Soten maaliin

      ja sitten hävittyjen vaalien jälkeen lähtikin vastuuta pakoon...... "Professori: sote-uudistus on täysi susi. Sosiaali
      Maailman menoa
      11
      3446
    Aihe