clomid

hei.olisiko kellään jäänyt ylimääräisiä clomideja käyttämättä?olisin kiinnostunut..mailatkaa [email protected]
1359
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Toivottavasti kukaan ei ole niin tyhmä, että sinulle niitä netin kautta jakelee. Niihin tarvitaan resepti ja jos sen saat, niin lääkkeitä saa ihan apteekista, eikä hintakaan pitäisi olla este. Ne ovat reseptilääkkeitä ihan tarkoituksella. Ensin pitää tutkia missä vika ja sitten vasta miettiä hoitokeinoa. Jos lääkärisi ei niitä sinulle ole kirjoittanut, on siihen varmasti jokin hyvä syy.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ullallapulla kirjoitti:

hei.olisiko kellään jäänyt ylimääräisiä clomideja käyttämättä?olisin kiinnostunut..mailatkaa [email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu