Autopesu

Missäs olis edullisin pesasta auto. Alustan pesu olisi kanssa hyvä olla. Joskus on puhelinluetteloissa ollut kuponkeja mutta ei vissiin nyt uusimmissa?
2621
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

15€ maksoi tehopesu vaha alustapesu, ja pesutulokseen olin jälleen kerran tyytyväinen

Äänestä

12€ käsinpesu nallen TB:llä. Voittaa konepesut kevyesti.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rapanen kirjoitti:

Missäs olis edullisin pesasta auto. Alustan pesu olisi kanssa hyvä olla. Joskus on puhelinluetteloissa ollut kuponkeja mutta ei vissiin nyt uusimmissa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu