Onko

Onko teillä homokavereita?
6671
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

oleen homo kavereita. Ainakaan et tiedän. En kyllä pistäis pahakseni mutta ei vaan oo osunu kohdalleni.

Äänestä

homokavereita. tosin en elämääni kaipaa miehiä edes kavereina (perheenjäsenet eri asia), koska en oikein ymmärrä heikäläisten ajatuksenjuoksuja. tosin heteromiehen kanssa on helpompi keskustella kuin homomiehen kanssa.

Äänestä

Jep, oikein mukavia homokavereita, iloisia ja heidän ilo oikein tarttuu. Mukavaa juttuseuraa :)

Äänestä

Ranneliike/Lepakkolaakson Vaeltaja2006 on vaeltanut minua vastaan useasti, Olli S.:n kanssa olen hyvää pataa ja kaveeraan myös käsitetaiteilija Väisäsen kanssa.

Koska jo tämän palstan testin perusteella olen vahvasti bi, niin pitää varoa etten ihastu homoon.

Äänestä

enemmän ku lesbo tai bi :D

Äänestä

oli homo, mikä selvästi olikin. Oli kuitenkin varmaan BI, mikä minäkin olen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


teillä kirjoitti:

Onko teillä homokavereita?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu