Vikingline;lle

Suuri Kiitos hyvästä ja asiallisesta informoinnista laivalla, koskien nuuskan myyntiaikoja. Vain menomatkalla saa ostaa nuuskaa, juuri ennen saapumista Tukholmaan.
Laiva oli M/S Gabriella, maanantai/tiistain risteily 15.12-08.
2616
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kauniit kiitokset tässä samalla myös Silja Serenaden henkilökunnalle myös hyvästä ja asiallisesta informaatiosta, koskien nuuskan myyntiä. Lauantai-Maanantai risteily 13.-15.12.

Sinänsä hauskat muuten nuo nuuskan myynti säännöt.

Äänestä
  • tuossa viestissä. Silja on nukkunut pois jo aikoja sitten. Jäljelä on vain talink

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


"Nuuskaa laivalta" kirjoitti:

Suuri Kiitos hyvästä ja asiallisesta informoinnista laivalla, koskien nuuskan myyntiaikoja. Vain menomatkalla saa ostaa nuuskaa, juuri ennen saapumista Tukholmaan.
Laiva oli M/S Gabriella, maanantai/tiistain risteily 15.12-08.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu