Palvelin kaatui puolisen tuntia sitten.
Sinne jäi rahat, no toivottavasti saa takaisin...
Onko muita odottajai linjoilla ??
PAF DIAMOND KAATUNUT
5
841
Vastaukset
- toimi mikään
muukaan osio. sellasta se tuppaa olee ku pelailee tollasella roskasaitilla.. itse lopetan tänään. nyt.
- ...tunut!
Paf se ei saa servujaan pysymään pystyssä edes yhtä kokonaista päivää. Taasen kerran tänään pokerit kaatu 2h turnausväännön jälkeen, sijalta 18/45 (330 pelaajaa lähtöön) kun koko ohjelma jumahti kesken jaon (on muuten vieläkin sitä nuriten koko ...ska ja tästä on vaan 7 tuntia kun se kaatu) Samalla kaatu pieni sittari missä olin aika murska johdossa :( Vaikka nyt ei isoista rahoista puhutakkaan mut ..ttu jos tää olemaan enemmän sääntö kun poikkeus niin alkaahan se ...tuttaa! Viimeks kaatu samanlailla tasan viikko sitten.
Tää ei ollut tosissaan aivan eka kerta kun näin käy ja nyt sit taas kerran laittelin sinne meiliä sinne et mitäs kettua. Eniten korpee se et taas hyvittää (jos hyvittää) buy in:n -no KETUSTI lohduttaa saaha omansa takas 2h turhasta väännöstä mikä olis melko varmasti tuottanutkin jotain.
P.s laittaa tulta ja tappuraa sinne asiakaspalautteeseen koska täähän on aivan ..seestä!
-Tais olla viimonen kerta kun se kaatu mulle-- Meikälläinnnen
Tietääkseni kun vika ei ole PAFFILLA, vain kyseisessä verkossa missä PAF diamond toimii. Koska kyseisessä verkossa oli käyttökatko.
- senkö takia
Meikälläinnnen kirjoitti:
Tietääkseni kun vika ei ole PAFFILLA, vain kyseisessä verkossa missä PAF diamond toimii. Koska kyseisessä verkossa oli käyttökatko.
paffin etusivutkaan ei toimineet? aijaaaa!
- MURRRRR!!!!
senkö takia kirjoitti:
paffin etusivutkaan ei toimineet? aijaaaa!
NIIN ETKÖ USKO!!!!GRRRRR!!!MRRRRRR!!!!ROAUR!!!!!!PUUHHHH!!!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 741114
- 751111
- 481004
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s104958- 51935
- 33717
- 49704
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?34607- 50590
Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.118557