Antivirus 2009

Koneelle on tullut Antivirus 2009! Kuinka siitä pääsee eroon? F-secure ei auta!
61223
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat
  • Linkeistä vain You Tube toimii...

    Äänestä

  • ??? kirjoitti:

    Linkeistä vain You Tube toimii...

    Saiskos tolla kusetettua sitä ?

    Malwarebytes:

    http://tinyurl.com/wq6tn

    Äänestä

  • pöpöstä kirjoitti:

    Saiskos tolla kusetettua sitä ?

    Malwarebytes:

    http://tinyurl.com/wq6tn

    Nyt nukkumaa... jatketaan huomenna, lisää neuvoja...

    Äänestä

  • 158 tuholaista!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


??? kirjoitti:

Koneelle on tullut Antivirus 2009! Kuinka siitä pääsee eroon? F-secure ei auta!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu