hauskaa

nähdä sen mustan ison ak.., onkos se joku mini..... puolustelemassa poliisisetien pahoja tekoja, huorareissuja, raiskauksia sun muuta hämäräbisnestä ja rikollista toimintaa. tää iso musta ak.. näkyy olevan hyvä poliisin puolest puhuja siin kaikkivaltia taaperokin jää hopeelle
2209
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

jota pöljät satakuntalaiset on äänestäneet. No siltä seudulta rikollisetkin äänestetään uudestaan eduskuntaan kuten se yksi hevosmies mikä valtakunnanoikeudessa tuomittiin. Siinäpä sitä demokratian toimintaa parhaimmillaan.

Äänestä

poliisin kilpi ja suomikuva kirkastuu eikös vaan

Äänestä

Kommentoi aloitusta


oikein ministeri valanpäältä kirjoitti:

nähdä sen mustan ison ak.., onkos se joku mini..... puolustelemassa poliisisetien pahoja tekoja, huorareissuja, raiskauksia sun muuta hämäräbisnestä ja rikollista toimintaa. tää iso musta ak.. näkyy olevan hyvä poliisin puolest puhuja siin kaikkivaltia taaperokin jää hopeelle

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu