Ohi vedellään oikealta ja vasemmalta. Takkiin tulee kolmosilla, suorilla, värillä ja jopa täyskäsilläkin. Nelosilla olen voittanut blindit.
Kerran elämässäni olen saanut kuningasvärisuoran, se tuli jo flopilla. Korotin minimit, että pelaajia tulisi mukaan varmasti mun voittoon, mutta paskat, pelkät blindit taas voitin.
Olen kohta kokeillut kaikkia pelisaitteja, sama juttu jokaisessa. Ohi mennään vaikka millä käsillä.
En syytä pokerihuoneita, vaan omaa tuuria, jota ei ole tarkoitettu pokerin pelaamiseen.
Ei ole mun pelitaidoissakaan kehumista, mutta alan jo uskomaan, ettei taidoistakaan olisi apua mun tuurilla. Luu jää kuitekin käteen.
No, jospa se tuuri vielä kääntyy, vasta vuosi menty lähes pystysuoraan alaspäin.
Ei ole pokeri
3
344
Vastaukset
- ainoa tällä
palstalla. hahahahahaha. lolololol. fisut ne itkeä ruikuttaa voi voi ohiveto vihu vei aiaiaiaiaiaiaia oioioioio oio ioioio ioi hehehehehe lololool LOL LoL.
- ville-45
mua naurattaa nää alottelavat "voittaja" pelurit, jotka on niin upeesti aivopesty tv:n ja kirjallisuuden välityksellä etteivät sitä itse tajua vaan pelaavat huumassa ja muut senkun häviää, täydellisesti aivopestyjä markkinoiden käyttettäviksi ja vielä ylpeilevät sillä HIIHOO suurimmat pellet uhoo ja uhoo
- se ville-14 täällä
ville-45 kirjoitti:
mua naurattaa nää alottelavat "voittaja" pelurit, jotka on niin upeesti aivopesty tv:n ja kirjallisuuden välityksellä etteivät sitä itse tajua vaan pelaavat huumassa ja muut senkun häviää, täydellisesti aivopestyjä markkinoiden käyttettäviksi ja vielä ylpeilevät sillä HIIHOO suurimmat pellet uhoo ja uhoo
oikeen mussuttaa? muakin naurattaa muutes hei! mua vaan tosin naurattaa tollaset "häviäjä" pelurit jotka vielä luulee olevansa pelannut 18vuotta pokeria. sellaset mua niikö eniten naurattaa!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 741114
- 751111
- 481004
Miltä se tuntuu
Miltä se tuntuu havahtua, että on ollut ihmistä kohtaan, joka on rakastanut ja varjellut, täysi m*lkku? Vai havahtuuko s104958- 51935
- 33717
- 49704
Mitä se olisi
Jos sinä mies saisit sanoa kaivatullesi mitä vain juuri nyt. Ilman mitään seuraamuksia yms. Niin mitä sanoisit?34607- 50590
Nanna Karalahti :Paljastus bisneksistä Jere Karalahden kanssa!
Ottanut yhteyttä seiskalehden toimittajaan ja kertonut totuuden yhteisestä Herotreeni-nimisestä verkkovalmenuksesta.118557