kiinnostaako

Kiinnostaako ketään nuorempaa naista hyvässä kunnossa oleva reilu nelikymppinen mies?
4760
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Onko sulla iso pili?
Jos on, ei mahdu.

Äänestä

Hyvä pilu. Ei aids tai klamy.

Äänestä

Tietysti kiinnostais, muta kysyntä ja tarjonta harvoin kohtaavat :P

Äänestä
  • siinäpä ongelma...mutta näin netin välityksellä varmasti pääsee alkuun,jos todella kiinnostaa niin pidetään yhteyttä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mies yli 40 kirjoitti:

Kiinnostaako ketään nuorempaa naista hyvässä kunnossa oleva reilu nelikymppinen mies?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu