2h,k,s 45.5m2,Paatsamakuja 4E,Vantaa,Asola 710€/kk

Ramses3

Hyväpohjainen ja toimiva kaksio hissitalossa hyvällä ja halutulla paikalla. Kerros 5/6. Ikkunat ja lasitettu parveke maisemat etelään vehreälle pihalle. Lattiat mosaiikkiparketti, wc/kylpyhyone ja oma sauna laatoitettu. Yleiskunto hyvä. Rakennusvuosi 1985. HYvät palvelut ja liikenneyhteydet: rautatieasema 250m, bussi 100m, kaupat 200m. Peijas-Rekola sairaala 1km. Yhtiössä HTV ja taloyhtiöverkko Welho. Hyvät ulkoilumaastot lähellä. Lentoasemalle n.10km. Porraskäytävien maalaus 2002, julkisivuremontti, parvekkeiden pinnoitus ja pohjaviemärien puhdistushuuhtelu 2005.
Huoneistossa ei salllita tupakointia eikä lemmikkieläimiä. Vuokralaisella pitää olla voimassaoleva kotivakuutus koko vuokrasopimuksen ajan. Luottotiedot ok.
Vapaa tammikuu 2009. Vuokra 710€/kk. p. 0400 601802

2

1166

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ?::::::::::::::::::

      kenetköhän saat vuokralaiseksi?

    • Anonyymi

      Ettäs kehtaatkin! Kuule ihan on laadukas ja rauhallinen asuinalue!

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Laitetaas nyt kirjaimet tänne

      kuka kaipaa ja ketä ?
      Ikävä
      147
      10863
    2. Pieni häivähdys sinusta

      Olet niin totinen
      Ikävä
      52
      5190
    3. Taas ryssittiin oikein kunnolla

      r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html
      NATO
      45
      2393
    4. Missä olet ollut tänään kaivattuni?

      Ikävä sai yliotteen ❤️ En nähnyt sua tänään söpö mies
      Ikävä
      30
      2093
    5. Vanha Suola janottaa Iivarilla

      Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia
      Kemijärvi
      13
      1671
    6. Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin

      Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,
      Nurmes
      41
      1502
    7. Tiedän kuka sinä noista olet

      Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta
      Ikävä
      29
      1204
    8. Känniläiset veneessä?

      Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v
      Nurmes
      35
      1156
    9. Daniel Nummelan linjapuhe 2025

      Kansanlähetyksen toiminnanjohtajan Daniel Nummelan linjapuhe tänään. Rehellistä analyysiä mm. evlut kirkosta ja piispo
      Luterilaisuus
      92
      925
    10. TÄSTÄ TAITAA TULLA SUOMEN HISTORIAN SUURIN USKONNONVAPAUDEN OIKEUDENKÄYNTI.

      Sinun täytyy hyväksyä se että jos sinä vetoat uskonnonvapauteen, silloin sinun tulee antaa myös muille vastaava vapaus o
      Hindulaisuus
      317
      872
    Aihe