2h,k,s 45.5m2,Paatsamakuja 4E,Vantaa,Asola 710€/kk

Ramses3

Hyväpohjainen ja toimiva kaksio hissitalossa hyvällä ja halutulla paikalla. Kerros 5/6. Ikkunat ja lasitettu parveke maisemat etelään vehreälle pihalle. Lattiat mosaiikkiparketti, wc/kylpyhyone ja oma sauna laatoitettu. Yleiskunto hyvä. Rakennusvuosi 1985. HYvät palvelut ja liikenneyhteydet: rautatieasema 250m, bussi 100m, kaupat 200m. Peijas-Rekola sairaala 1km. Yhtiössä HTV ja taloyhtiöverkko Welho. Hyvät ulkoilumaastot lähellä. Lentoasemalle n.10km. Porraskäytävien maalaus 2002, julkisivuremontti, parvekkeiden pinnoitus ja pohjaviemärien puhdistushuuhtelu 2005.
Huoneistossa ei salllita tupakointia eikä lemmikkieläimiä. Vuokralaisella pitää olla voimassaoleva kotivakuutus koko vuokrasopimuksen ajan. Luottotiedot ok.
Vapaa tammikuu 2009. Vuokra 710€/kk. p. 0400 601802

2

1291

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ?::::::::::::::::::

      kenetköhän saat vuokralaiseksi?

    • Anonyymi

      Ettäs kehtaatkin! Kuule ihan on laadukas ja rauhallinen asuinalue!

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Muovikassikartelli

      Kauppaketjut ovat yhdessä sopineet muovikassin yksikköhinnaksi 59 senttiä. Milloin viranomaiset puuttuvat tähän kartell
      Talousrikokset
      32
      2088
    2. Aidon persun tunnistaa Marinin palvonnasta

      Oli kyse sitten Halla-ahosta tai Putinista. Ensimmäisenä aidolle persulle tulee mieleen Marin.
      Maailman menoa
      46
      1705
    3. Hallintooikeus..

      "Asemakaavapäätös pysyy voimassa.Poikkeamista ja rakentamista koskevat luvat hylättiin" kertoo Pyhäjärven Sanomat netti.
      Pyhäjärvi
      112
      1476
    4. Olen rakastunut

      varattuun joka ei eroa. Miten tunteista eroon? Tämä ei ole tavanomaista. On elämäni suuri rakkaus.
      Ikävä
      104
      1226
    5. Ootko A-nainen vielä vihainen?

      Siitä että en uskaltanut kohdata itseäni silloin kun olit kukassa? Olen tajunnut että tein tosi tökerösti sua kohtaan ja
      Ikävä
      104
      1024
    6. Jos se joskus oli molemminpuolista

      niin hyvin me molemmat onnistuttiin pitämään toinen epätietoisena.
      Ikävä
      76
      968
    7. Mikä on kaivattusi

      ammatti?
      Ikävä
      59
      855
    8. Teit yllättävän siirron

      Olet tähän saakka ollut tietyllä tapaa varovainen. Voi kai sanoa, että olemme kunnioittaneet toistemme rajoja. Tiedän,
      Ikävä
      34
      832
    9. Laita nyt se viesti

      Tiedän että haluat tavata. Kirjoitat, pyyhit, kirjoitat... Lähetä se viesti 😗
      Ikävä
      52
      789
    10. Kaipaatko nainen

      Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd
      Ikävä
      101
      743
    Aihe