Jonathan vaatteet

Mitä mieltä olette JesperJuniorin tähti sarjan vaatteista? Ostin lapselleni vyötäröhousut. Polvessa reikä jo muutaman käyttökerran jälkeen. Kulutuksenkesto mukamas 50000 kierrosta.
Hevonhumppaa sanon minä!
2683
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

pesujen jälkeen tyttöjen leningeistä värit! Pesin ihan ohjeiden mukaan. Itse en tosiaan osta ko. tuotteita... nää saatiin lahjaksi ja kyllä harmitti, samalla rahalla ois saanu PAAALLLJOOONNN henkka&maukka perusvaatetta.

Äänestä

Meillä 4-vuotiaalla pojalla tähti haalarit, ja ei kyllä valittamista. Viime talvenakin oli Jonathanin haalarit ja kyllä ne kesti yhtä hyvin kuin muutkin.

Kannattaa viedä takaisin liikkeeseen ja vaatia uusia/hyvitystä, jos kerta melko uudet housut.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


just joo kirjoitti:

Mitä mieltä olette JesperJuniorin tähti sarjan vaatteista? Ostin lapselleni vyötäröhousut. Polvessa reikä jo muutaman käyttökerran jälkeen. Kulutuksenkesto mukamas 50000 kierrosta.
Hevonhumppaa sanon minä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu