Meillä on 14v veljeni kanssa sama huone. Kun se luulee mun nukkuvan niin se hiipii ottaan mun jalassa olleet pikkarit ja alkaa nuuhkia niitä ja samalla se vemputtaa kulliaan loppuun saakka niin että sillä tulee. Nään selvästi kaiken kun katulamppu valaisee sopivasti. Mäkin kostun tosi märäks sitä salaa katsellessani ja on pakko hieman sormettaa. Voisinko ehdottaa sille että saisin auttaa sitä ja antaisin senkin koskee mua.
Veljeni yölliset jutut
Anu-12v
102628
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Siitä seurais vain ikäviä juttuja.
(Eihän tää varmaan ollukkaan muut kuin provo)
mut jos on nii älä tod ala veljees runkkaa...
öö oikeii oÔ
minkälaiset vanhemmat laittaa kaks teiniä, ja eri sukupuolesta vielä samaan huoneeseen??
voithan sanoo sille siitä et voitko lopettaa sen, tai jos tekee, nii ei tee yöllä, vaa sillo ku on yksin :o)
mut älä sure, isoveljet on muutenki aika usein outoja XD
ei vissiin trolli ?
isoveljeni t. pertti ''anu-12v'' hirvonen 45v
ANNA MENNÄ, KERRAN SITÄ VAAN ELETÄÄN, NUSSIKAA ILMAN KORTSUU, JA TEHKÄÄ SITÄ KERRAN TUNNISSA
ehkä vähän ot, mut hyvää joulua ja tuokoon vuosi 09 paljon uusia kalsareita markkinoille missä olisi otettu huomioon myös nuuhkijoiden toiveet. ja anu ole ylpeä apinamaisesta veljestäsi, onneks ei isukkisi kalsareita haistele! etenkin jos se on joku rekkamies mikä heti ekaks autoon istuttuaan tulppaa reiän.
vielä kerran tähän loppuun, glada vappen eli hyvää joulua
Jos olisin sinä, niin kyllä ainakin ehdottaisin. Siinähän molemmat voivat harjoitella, kyllä minulle kelpaisi :)
Hyi vitun sairas oot! Hakeudu hoitoon! Keksitty juttu ihan varmaan! Hanki elämä jo! Ja mee ihmees panemaan sun veljees ja haistata sille sun haisevii pikkareitas!
Voiko jutut enää sairaammiksi muuttua.
Mene ulos ja hanki joku elämän tapanen.