asics ja adidas

lenkkarit ja urheiluvaatteet

Hei kaikki kokeneet bangkokin kävijät ja urheilukamojen ostajat! Ensimmäistä kertaa matka bangkokiin ja mies haluaisi ostaa asics -lenkkareita ja adidaksen urheiluvaatteita, nimenomaan aitoja. Mistähän näitä kannattaa lähteä etsiskelemään? Lähinnä ne asics-lenkkarit olisivat tärkeämmät, koska adidasta löytyy varmaankin joka puolelta eri ostoskeskuksista.. Jos joku osaisi kertoa missä asicsia myydään, olisin todela kiitollinen! Ei tarvitse sitten etsiä niitä ympäri bangkokia.

2

1509

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Erkki/hki

      Kyllä niitä Ascseja löytyy ainakin Siam Paragonista ja urheiluliikkeitä siellä kyllä löytyy. Minusta vaan ovat asicset aika kalliita sielläkin. Ostin jotkin lenkkarit 2007 ja hyvät olleet. Central World Plaza voisi olla toinen paikka josta löytyy.

    • Erkki/hki

      Niin ne tossut oli Sauconyt. Ostin ne MBK:sta, on siellä aitoakin kamaa.Makso jotain 2000bht. Suomessa Sayconya myy ainakin Megasport, eli alan liike.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Purra hyökkää nyt suomalaisen duunarin kimppuun teettämällä mamuilla palkatonta työtä

      Niinpä niin. Persut duunaripuolue, HAH. Joko alkaa kovapäisinkin persu älyämään, että persut ovat Suomen kansan vastain
      Maailman menoa
      249
      11616
    2. Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?

      Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-
      Maailman menoa
      137
      10933
    3. Tytti Tuppurainen häpäisi Suomen epäisänmaallisella lausunnollaan USA:n ulkoministerille Rubiolle.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011816267.html Miksi Tytti Tuppurainen päästetään antamaan typeriä lausuntoja noin
      Maailman menoa
      235
      6258
    4. Purra ehdottaa vaan Tanskan mallia, joka on erittäin hyvä malli

      Purra ehdotti helmikuussa Suomeen Tanskan mallia, jossa maahanmuuttajilta vaaditaan työntekoa sosiaalitukien saamiseksi.
      Maailman menoa
      213
      5118
    5. Kokoomusnuoret: Sosiaalitukien työvelvoitteen tulisi koskea kaikkia

      Riikka Purra on esittänyt, että maahanmuuttajilta tulisi edellyttää palkatonta työtä sosiaalitukien vastineeksi. Kokoom
      Maailman menoa
      152
      3576
    6. Pystyisitkö olla

      Kanssani kaiken sotkun jälkeen? Ainakaan tunteet ei ole loppuneet
      Ikävä
      174
      3518
    7. L/OVER ikuisesti minun

      Aivan järkyttävä sarja. Ei voi olla katsomatta, mutta tuo omat muistot mieleen. Näyttelijät näyttelevät turhankin hyvin
      Ikävä
      53
      2418
    8. Mitä voisit miehenä tehdä?

      Suojellaksesi kaikkia naisia ja että heillä olisi juuri sinun käytöksen takia edes vähän turvallisempaa. Mitä miehenä
      Ikävä
      322
      1932
    9. Jyrki Linnankivi, Jyrki 69 - Goottirokkarista kirkonmieheksi Lappiin!

      Jyrki Linnankivi eli Jyrki 69 on The 69 Eyes -rockyhtyeen vokalisti. Lauluhommien lisäksi hän sanoittaa, säveltää ja sov
      Työ ja opiskelu
      10
      1768
    10. Onnea Maria ja Vilma Amazing Race -voitosta!

      Maria Guzenina ja Vilma Vähämaa voittivat Amazing Race Suomi -kisan. Voiton hetkellä Guzenina paljasti, miksi valitsi Vi
      Tv-sarjat
      16
      1664
    Aihe