Hyvää joulua kaikille rekkaamattomille

Oikein hyvää joulua kaikille rekkaamattomille!!! Teidän kirjoituksia on ollut mukava lukea läpi vuoden!!! Pitäkää sama linja myös ensi vuonna!!!
3225
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Aidolle rekkaamattomalle rauhaisat joulua!!!Kaikkien puskailkeyksien äiti umalehtinen toivottelee itselleen joulua!!!Säälin hänen yksinäisyyttään ainoa kaveri viinapullo!!!

Äänestä
  • säälittävvää räpellystä

    lol

    Äänestä

  • mietein kirjoitti:

    säälittävvää räpellystä

    lol

    myö naurettiin uman rävelyksil.LOL

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


-xmas- kirjoitti:

Oikein hyvää joulua kaikille rekkaamattomille!!! Teidän kirjoituksia on ollut mukava lukea läpi vuoden!!! Pitäkää sama linja myös ensi vuonna!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu