Hämeenlinnan komeimmat urokset?

Vieläx jusa on kehissä?
Se oli ainakin joskus tosi hot!
52075
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Reijo Wathen siinä on tämän hetken kuumin kolli Hämeenlinnassa!

Äänestä
  • Siven on tällä hetkellä nousussa ja ens vuonna Hämeenlinnan poikakalenterin kuumin nimi.

    Äänestä

  • Ke...KeKeke kirjoitti:

    Siven on tällä hetkellä nousussa ja ens vuonna Hämeenlinnan poikakalenterin kuumin nimi.

    mut tunnetaan seksimallimiehenä,mulla on iso,jolla mä nain yleensä kaikki naiset.,mun ilmoitukset pyörii jatkuvasti iskurissa,seksitreffeillä, ja kun niissä en saa niin mä pyörin täälläkin,mä en vongaa paareisa,en juo ..mä käyn sisikolla saubnasa ja juon kotona vähän yleensä,kun mä oon pihi,itara,saita, .niin mä juon vaan kotona

    Äänestä

seksimalliin iske kiinni ...kuulemma pedofiili

Äänestä

minusta se on tosi ihana ja vielä hyvä niissäkin puuhissa.. ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kumilyyli kirjoitti:

Vieläx jusa on kehissä?
Se oli ainakin joskus tosi hot!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu