riu taino

riu tainosta ja retkistä kertomuksia kiitos.
41254
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

vaikutat niin pöljältä niin tuskin niitä tulee. Hyvää matkaa.

Äänestä
  • "vaikutat niin pöljältä"

    Ja mistä näitä tolloja riittää?

    Äänestä

  • kysyä kirjoitti:

    "vaikutat niin pöljältä"

    Ja mistä näitä tolloja riittää?

    ollut yksinäinen Joulu??

    Äänestä

Kiinnostaisi myöskin kuulla kommentteja kys. hotellista! Jos joku asiallinen ihminen olisi vaikka käynyt ja haluaisi ystävällisesti kertoa, olisin iloinen ;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sebago kirjoitti:

riu tainosta ja retkistä kertomuksia kiitos.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu