videokamero n.300e luokkaa

eli mikä olisi hyvä kamera n.300e luokassa? huom 300E luokassa. ei hyvä ja 300e mutta kumminkin hyvä
3723
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Canonin FS100 on parhaita ellei paras tuon hintaluokan kamera. Sen ainoa ongelma on kohina hämärässä kuten kaikkien muidenkin alle 700e kameroiden.

Äänestä
  • juuri tuota kyseistä mallia olen katsellut hiukan sillä silmällä.!

    Äänestä

  • jeebu kirjoitti:

    juuri tuota kyseistä mallia olen katsellut hiukan sillä silmällä.!

    kovin hääppönen, tuohon rahaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jeebu kirjoitti:

eli mikä olisi hyvä kamera n.300e luokassa? huom 300E luokassa. ei hyvä ja 300e mutta kumminkin hyvä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu