Onko teillä kokemusta tuosta DNA Bonuksesta?
Onko sitä järkevä ottaa?
Voiko siihen liittää DNA Mokkulan matkapuhelinliittymän lisäksi?
DNA Bonus
5
614
Vastaukset
- kokemustaaa
Bonukset kasvaa suhteessa käyttöön. Laajakaista lasketaan yhdeksi palveluksi ja kahdesta bonusta saa. Helppo homma ruksata Dnan sivuilla tarvittavat tiedot, eikä bonus sido mitenkään. Siis miksi ei?
- perhonen
saako mokkulasta niitä bonuksia?
- pono
perhonen kirjoitti:
saako mokkulasta niitä bonuksia?
Ei saa. Se on mobiilituote ja ne ei kerrytä bonusta. Mokkulan liittymä kelpaa kyllä toiseksi dna-tuotteeksi Bonushakemuksessa.
- pono
pono kirjoitti:
Ei saa. Se on mobiilituote ja ne ei kerrytä bonusta. Mokkulan liittymä kelpaa kyllä toiseksi dna-tuotteeksi Bonushakemuksessa.
Mokkulaliittymän lisäksi tarvit mukaan lanka- tai laajakaistaliittymän.
pono kirjoitti:
Mokkulaliittymän lisäksi tarvit mukaan lanka- tai laajakaistaliittymän.
No eihän tuosta koko hiton bonuksesta sitten mitään hyötyä ole kerran,kun mokkulaa ei voi siihen liittää.Luin tuota sopimustekstiä ja siinä sanottiin,että matkapuhelin liittymä ei kerrytä 5% bonusta eli miten tästä muka hyötyy?
En ala mitään lanka- ja laajakaistaliittymiä hankkimaan jonkun bonus edun takia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti24745359Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.
KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!3111240Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy20710873Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump369711Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla858528Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2236511Pirjo sanoi Esalle
Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok03210Jos mä joisin
Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys302239- 371639
Koulu-uhkaus.
Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.261510