Sarjanumero the Sims 2 Double Deluxeen?

Kenelläkään sattuis olemaan double deluxen sarjanumeroa . .? Ostin ton pelin just vähäaika sitte ja se väittää että numero ei oo oikee, luin netistä että tälläsiä pelejä on joissa se on väärä, tänään ei kuitenkaan oo kaupat auki ja tekis heti mieli päästä pelaamaan ni voisitte varmaa kertoo sen numeron :____)
111011
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

nii mä sain kans joululahjaks sen simsin double deluxen ja siin on just toi sama ongelma ja oon yrittäny ettii netist jos joku ois viittiny kertoo sen numeron mut kaikki vaa yrittää neuvoo et miten sinne ea:lle soitetaa mut kyl mä tiiän et miten sinne soitetaa ja oon laittanu sinne tänää sähköpostiiki mut ei ne oo viel vastannu eikä ne varmaa nyt tänää vastaakkaa mut kuitenki... KERTOKAA NYT JOKU VIISAS SE SARJANUMERO NII PÄÄSEN PELAAMAA!!! :D ku jotkuhan sen numeron kuiteski tietää ku ne on sinne ea:lle soittanu... :D

Äänestä
  • Laitoin kans sähköpostii eile mut viel en oo ainakaa saanu vastaust .. laitan kyl sit se numero tännekki jos sen jostain satun saamaa ;;D ..

    Äänestä

  • ;dd kirjoitti:

    Laitoin kans sähköpostii eile mut viel en oo ainakaa saanu vastaust .. laitan kyl sit se numero tännekki jos sen jostain satun saamaa ;;D ..

    joo se ois kiva mut se ki ois kivaa jos joku kuka sen tietää ni vois laittaa sen ku ei ne siihen sähköpostii vastaa ku vast ehkä maanantain ku se asiakaspalvelu aukee vast silloi... :DD

    Äänestä

jee!!! mä löysin netist tämmösen numeron ja se toimi sain asennettuu sen simsin :D jos kiinnostaa ni se on tää... F93B-4DBX-BX55-ATR3-U933 :DD kokeilkaa jos toi toimii tei! :DD

Äänestä
  • Mun mielestä sarjanumeroja ei sais kertoa. Joten EA:lle vaan viestiä.

    Äänestä

  • Banaanikärpänenn kirjoitti:

    Mun mielestä sarjanumeroja ei sais kertoa. Joten EA:lle vaan viestiä.

    Kiitos autto paljo.. Meinas jo järki mennä ku sarjanumero ei toiminu 8>

    Äänestä

  • Banaanikärpänenn kirjoitti:

    Mun mielestä sarjanumeroja ei sais kertoa. Joten EA:lle vaan viestiä.

    omg se toimii!! kiitos tosi paljon!! etin kotoo mis se kansi on ja löysin sen mut se koodi juttu ei ollu siin!! etin 2 h sitä ja ei mitään mut etin 2 min netistä ja se löyty kiitos sulle

    Äänestä

  • kiitosse toimi minulla ♥

    Äänestä

Sarjanumero?? Ettet vaan puhuisi CD-keystä? Sarjanumeroa tuskin asennus kyselee.

Äänestä

YAAAAAAAY se toimii etin tätä netist varmaa 3 h kunnes tämä aukesi kiittti paljon sulle!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


:_d kirjoitti:

Kenelläkään sattuis olemaan double deluxen sarjanumeroa . .? Ostin ton pelin just vähäaika sitte ja se väittää että numero ei oo oikee, luin netistä että tälläsiä pelejä on joissa se on väärä, tänään ei kuitenkaan oo kaupat auki ja tekis heti mieli päästä pelaamaan ni voisitte varmaa kertoo sen numeron :____)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu