VOIKO JOKU KERTOA ETTÄ TULLAANKO SIINÄ VAPAASSA LENNOSSAKIN PURKAMAAN LASTI KUN AJAA PORTILLE JA NEUVOOKO LENNONJOHTO, MILLE PORTILLE PITÄÄ MENNÄ, JA SIIS TULEEKO SE PUTKI KIINNI SIIHEN LENTOKONEESEEN SITTEN, KUN ON AJANUT PORTILLE. OLISIN TOSI KIITOLLINEN JOS JOKU TIETÄVÄINEN VASTAISI.
FLIGHT SIMULATOR X
6
638
Vastaukset
- JOO TEHDÄÄNKIN
TÄSTÄ LÄHTIEN. LYÖDÄÄN CAPS LOCK ALAS JA ESITETÄÄN VAAN PELKÄSTÄÄN KYSYMYKSIÄ, JOIHIN EI KUKAAN VASTAA. MIELENKIINTOISTA KESKUSTELUA JONKUN MIELESTÄ VARMAAN.
- JOO...
LENNONJOHTO SANOO MILLE PORTILLE JA PUTKI TULLEE KU ITE PAINAA JOTAI NÄPPÄINTÄ (EN MUISTA) JA LASTI PURETAAN KUN AVAAT NE LASTIRUUMAOVET (muistelisin näin, pitkä aika viime kerrasta...)
- kimizu
siis tapahtuuko tämä perusversiossa ei siis deluxe-versiossa.
- nojaa..
kimizu kirjoitti:
siis tapahtuuko tämä perusversiossa ei siis deluxe-versiossa.
kukapas tommosta osaa yhtäkkiä sanoa..
- joo...
kimizu kirjoitti:
siis tapahtuuko tämä perusversiossa ei siis deluxe-versiossa.
kummassaki pitäs tapahtua.
- dfdfdfdf.----,.,,.öö
joo... kirjoitti:
kummassaki pitäs tapahtua.
Kummassakin tapahtuu, omistan molemmat versiot... Jos ei toimi, niin ihan käyttäjässä vika, olisikohan se ollut ctrl plus j vai shift plus j jolla sai sen portin tulemaan, MUTTA muistaakseni vain jos grafiikka asetukset ovat laitettuna melko korkealle...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies, mitä minun pitäisi tehdä
Niin, mitä naisen siis pitäisi tehdä, että lähestyisit ja tekisit aloitteen? Mikä on riittävä kiinnostuksen osoitus juur1812326- 1831944
Toivottavasti et mussukka elättele toiveita meikäläisen suhteen
Tiedän mitä olet touhunnut joten aivan turha haaveilla mistään enää 👍1711784Sofia Virralla ja Minja Koskelalla ei mitään käsitystä terveyskeskusmaksuista!
Vasemmistopimut Sofia ja Minja täysin ulkona sote asioista, ei minkäänlaista käsitystä edes mittaluokasta, missä terveys1141603Summit-tippuja Nicola sai Carolalta yllättävän viestin - Some älähtää rajusti: "Älä viitsi..."
The Summit Suomi -kisa käy kuumana kylmässä Norjan vuoristossa. Nicola tiputettiin kisasta juuri ennen finaalia. Likaise311545- 1131345
Juusolle sataa vihaisia viestejä hoitajilta ja loput nauravat hänelle
Ei löydy montaakaan, joka kehuisi Juuson toimintaa ministerinä: "Selvä enemmistö Juuson päivitykseen reagoineista on su1711155Persuehdokas uhkasi tappaa "jätkän" ja ravintolayrittäjän
Kuuntele tästä kuinka meuhkaa. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/4eb3034d-48c5-4f31-b53c-42be3dc9607c771093Varattais lähihotellista
🥰 huone viikoksi. Oltais vaan ja tilattais huonepalvelusta herkkuja! Viikonloppukin käy jos et viikoksi ehdi ❤ Hyvää1601078Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!
En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,591035