on nähty kaikenlaista ruikutusta pokerihuoneen kusetuksesta. voi voi ai jai.. aina vaan tänne suomi24 itkupalstalle ruikuttamaan kuinka taas pokerihuone kusetti rahat. ai että olette säälittäviä. 18v enskertalaiset jotka aikoinaan kattonu liikaa WPT:tä telkasta ja nyt kun on ikää itse pelata eikä bluffit onnistu niiku teeveessä niin onhan se sillon tietysti niin että teitä on kusetettu rankasti. hehe! eikä noissa teidän sepustuksissa edes ole mitään ideaa.. ettekö muuta keksi kuin pokerihuone kusettaa, aina vedetään riverillä ohi, pokerihuone vaan on täys paska,.. myöntäkää nyt vaan itsellenne ettei teistä ole pelaamaan, ainakaan vielä. tuolla asenteella tuskin on ihan heti tulevaisuudessakaan.
ps. en ole pokerihuoneella töissä. lol.
LUUSERIEN ITKUPALSTA
12
443
Vastaukset
- harvassa
tästä tulikin mieleen jos joku antais ositteen
videoon jossa tosiaan bluffilla voitetaan.En ole itse nähnyt kuin yhden ja sekin oli hirveellä ruikutuksellaja sit vielä voittaja lupas korvata häviäjälle.mutta olivat kyllä jotain kuuluisuuksia- koko vitun ajan, joka vitun
puolella.
et taida paljon pelailla väjö? ainakaan et pokerista mitään tiedä.. hehe
- lol ehe
Luuserien itkupalstapa hyvinkin. Siksihän sinäkin täällä pyörit.
- onhan noita luusereita niin
mukava seurailla ja naureskeilla heidän vainoharhaisille teoriolle!
- luuseri olet sinäkin
onhan noita luusereita niin kirjoitti:
mukava seurailla ja naureskeilla heidän vainoharhaisille teoriolle!
Jos sua pelkästään naurattaisi, niin sä et asuis tällä palstalla ja ois koko ajan kirjoittamassa ja haukkumassa muita. Pitkäaikaiseen vitutus voi kuulemma aiheuttaa erektiohäiriöitä.
- palstalla aika
luuseri olet sinäkin kirjoitti:
Jos sua pelkästään naurattaisi, niin sä et asuis tällä palstalla ja ois koko ajan kirjoittamassa ja haukkumassa muita. Pitkäaikaiseen vitutus voi kuulemma aiheuttaa erektiohäiriöitä.
satunnaisesti. et sillei hei! en joka päivä, en joka viikko. taasko luulet että meitä viisaampia on vain yksi?
- koska se tietää sen sanomat...
palstalla aika kirjoitti:
satunnaisesti. et sillei hei! en joka päivä, en joka viikko. taasko luulet että meitä viisaampia on vain yksi?
Se nyt on vaan niin, että Pokerihuoneen liikevaihto pienenee koko ajan riippumatta siitä mitä sinä täällä sepustelet ja miten usein. Ja ihan aiheesta. Sori! Sun kandee ruveta pelaamaan paskahousua kotona.
- toteamista kehumisesta?
koska se tietää sen sanomat... kirjoitti:
Se nyt on vaan niin, että Pokerihuoneen liikevaihto pienenee koko ajan riippumatta siitä mitä sinä täällä sepustelet ja miten usein. Ja ihan aiheesta. Sori! Sun kandee ruveta pelaamaan paskahousua kotona.
olet siis juuri niin tyhmä kuin ajattelinkin.
pokerihuoneen liikevaihto on muuten kasvussa. my bad! - tyhmäksi sanottu
toteamista kehumisesta? kirjoitti:
olet siis juuri niin tyhmä kuin ajattelinkin.
pokerihuoneen liikevaihto on muuten kasvussa. my bad!Vai kasvaa. No, mistäs sinä sen yhtäkkiä tiedät? Taisit nyt vähän vuotaa sisäpiirin tietoa... aijaijai. Ei hyvä juttu saitin kannalta, mutta kerro toki lisää Pokerihuoneesta! Tiedä vaikka alkaisin pelata siellä. Mitä tuo my bad oikein tarkoitti - en kun ole oikein noita kielimiehiä.
- julkista tietoa
tyhmäksi sanottu kirjoitti:
Vai kasvaa. No, mistäs sinä sen yhtäkkiä tiedät? Taisit nyt vähän vuotaa sisäpiirin tietoa... aijaijai. Ei hyvä juttu saitin kannalta, mutta kerro toki lisää Pokerihuoneesta! Tiedä vaikka alkaisin pelata siellä. Mitä tuo my bad oikein tarkoitti - en kun ole oikein noita kielimiehiä.
pörssimarkkinoilla. pitäähän osakkeenomistajien tietää missä mennään. mutta ethän sinä näistä aikuisten asioista mitään ymmärrä muutenkaan.
ps. katso vaikka sanakirja.orgista tuo suomennos siihen englannin kieliseen monimutkaiseen lausahdukseen! - väärä veppes
julkista tietoa kirjoitti:
pörssimarkkinoilla. pitäähän osakkeenomistajien tietää missä mennään. mutta ethän sinä näistä aikuisten asioista mitään ymmärrä muutenkaan.
ps. katso vaikka sanakirja.orgista tuo suomennos siihen englannin kieliseen monimutkaiseen lausahdukseen!Vai osakkeenomistaja. Löytyihän se yhteys Pokerihuoneeseen. No ilmankos sua keljuttaa tämä kirjoittelu täällä, nyt ymmärrän. Osakekurssit on olleet pikkuisen laskusuunnassa muutenkin noin yleisesti. Saatikka sitten Pokerihuoneen.
- asiakasmäärä kasvaa
väärä veppes kirjoitti:
Vai osakkeenomistaja. Löytyihän se yhteys Pokerihuoneeseen. No ilmankos sua keljuttaa tämä kirjoittelu täällä, nyt ymmärrän. Osakekurssit on olleet pikkuisen laskusuunnassa muutenkin noin yleisesti. Saatikka sitten Pokerihuoneen.
pokerihuoneella jatkuvasti vaikka miten yrität sitä jarruttaa täällä s24:n palstoilla noilla paskapuheillasi. sen seurauksena myös liikevaihto kasvaa ja osakkeiden arvo nousee. käyppäs kouluja hieman niin ymmärrät tämän yhtälön.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 433467
Miksi juuri vasemmiston puolelta tulee niin paljon luusereita, kelapummeja jne.
Tämä asia ihmetyttää suuresti.352958Kehutaan vaihteeksi Perussuomalaisia
Perussuomalaiset ovat olleet melkoisen lokakampanjoinnin kohteena, vaikka ovat saaneet paljon hyvää aikaiseksi. Nyt on1412819SDP ylivoimainen ykkönen
En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.692300Roiskeläpät takaisin niin alkaa lasit kestämään
"Tuulilaseja hajottava talvi-ilmiö on ehkä ratkennut" Tämän päivän autoissa kun on esimerkiksi vanhempaa autokalustoa s411772Polttomoottoriauto on köyhän merkki
Kun ei ole varaa ostaa sähköautoa, niin joutuu köyhän autoa käyttämään.861555Mitä tarkalleen tunnet
Minkälaisia tunteita sisälläsi liikkuu, kun tiedät, että ajattelen sinua lämmöllä ja jotain syttyy myös sinussa? Haluai661063- 511026
- 77997
Syyskuussa 2025 ensirekisteröidyistä henkilöautoista 43 % oli täyssähköautoja.
Niitä rekisteröitiin 2 592 eli 41 % enemmän kuin vuotta aiemmin. Syyskuussa 2025 rekisteröidyistä uusista henkilöautois3837