Millaista mielenkiintoa kuvaajat ylipäätänsä osoittavat "mallille" joka on raskaana? Minua kiinnostaisi hyvin paljon mallina olo nyt kun olen raskaana. Myös alastonmallina olo kiinnostaa. Kokemusta mallina olosta minulla ei ole mutta kiinnostusta on.
RASKAANA!
alasti
41513
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
On monia mammalehtiä ja naistenlehtiä, jotka tarvitsevat koko ajan kuvia pömppömahoista.
Joku taidekuvaajakin saattaa kiinnostua.
Laita sähköpostisosoitteesi esiin, niin joku ilmosi nähnyt kuvaaja voi ottaa yhteyttä. Ilmoita myös paikkakunta.
Hei,
Jotkut lehdet saattavat tarvita odotusmalleja, ota rohkeasti yhteyttä toimitukseen.
Olen itsekin raskaana ja harrastajakuvaaja. Jos sinua kiinnostaa niin tarvitsen malleja kuvauksiin. Kyse on siis ei-kaupallisista kuvista ja kuvapalkalla. Olen Helsingissä ja saan myös studion tarvittaessa käyttöön. Ota yhteyttä [email protected] jos kiinnostuit.
- Jenni
Moi!
Missähän päin mahdat asustella?
Olen kuvannut muutamia raskaana olevia naisia.
Kuvat olivat kuvattavien mielestä onnistuneita.
Jos kiinnostaa ota yhteyttä.
Kiitos vastanneille. Vatsakas kasvaa varsinais-suomessa, oikeastaan tuo saisi vielä kasvaakin että olis sitten kunnon kokoinen kuvauskohde kun nyt viikkoja takana 22 niin vatsa vielä aika pieni. Asiallisia yhteydenottoja voi laittaa [email protected], vastaan viesteihin mahd.pian.
T: Jenny