Minne mennä taas...

Tervehdys, ollaan käyty Turkin Alaniassa nyt viisi kertaa. Ja uusi matka silmissä jo kiiltää!!!
Aina kun suunnittelen uutta matkaa, ajattelen nyt jonnekin muualle kuin Alannyaan mutta... Kertokaa mulle muista Turkin kohteista. Minne kannattaa mennä, ja entäs sit hotellit? Kiitos jo etukäteen!
2316
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Miksei voisi olla Marmaris.Minä olen tykännyt siitä,taas on matka sinne tilattu.

Äänestä

Riippuu vähän, mikä sinua kiinnostaa. Omasta mielestäni Side on mukava paikka. Siellä on tosin aika hiljaista tähän aikaan vuodesta.

Antalyassa tapahtuu koko ajan.

Mene Istambuliin. Sieltä löydät vaikka mitä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Helga kirjoitti:

Tervehdys, ollaan käyty Turkin Alaniassa nyt viisi kertaa. Ja uusi matka silmissä jo kiiltää!!!
Aina kun suunnittelen uutta matkaa, ajattelen nyt jonnekin muualle kuin Alannyaan mutta... Kertokaa mulle muista Turkin kohteista. Minne kannattaa mennä, ja entäs sit hotellit? Kiitos jo etukäteen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu