lol rofl ja henkilökohtainen suosikkini "this is so rigged" aikuiset ihmiset luulevat tosissaan pokerisoftan ilkeilevän heille!
Jussi Heikelän sanoin:
20
1161
Vastaukset
- veppes
tää on hyvä
- Raikka71
Minun sanoin, paskasta et vuole kultaa olet aikuinen tai et! Mulle on aivan sama mitä joku on sanonut jostain. Teot ja todellisuus näyttää, siitä on aivan turha vääntää mitään paskapuhetta. Pokerihuone on näyttänyt hyvin vahvasti osaamistaan kusettajana osaako muuta???? puhu sinä pelle pukille.
- just se PELLE
jolle me nauretaan Jussin kanssa! hahahaah!
pikku raukka joka luulee että softa kusettaa!
voisko olla mitään naurettavampaa! pelle.. - esittää
just se PELLE kirjoitti:
jolle me nauretaan Jussin kanssa! hahahaah!
pikku raukka joka luulee että softa kusettaa!
voisko olla mitään naurettavampaa! pelle..olevansa pokeri-tietäjä, kun ei osaa edes kirjoittaa :D
- miten se
on suo kusettanu! niin ja niitä muutamaa onivetoa et sitten rupea tyrkyttämään..
- enkä esitä
esittää kirjoitti:
olevansa pokeri-tietäjä, kun ei osaa edes kirjoittaa :D
pokeritietäjää. lol.
ps. opitko tuon :D sanan äikän tunnilla? - suomenkieltä
enkä esitä kirjoitti:
pokeritietäjää. lol.
ps. opitko tuon :D sanan äikän tunnilla?Jos et tiennyt, niin ole seuraavalla tunnilla tarkkaavaisempi.
Kannattaa myös opiskella Englantia ja etenkin lyhenteitä :D - hoh-hoh, lol
suomenkieltä kirjoitti:
Jos et tiennyt, niin ole seuraavalla tunnilla tarkkaavaisempi.
Kannattaa myös opiskella Englantia ja etenkin lyhenteitä :DKehoitat opiskelemaan Englantia, mutta jos kieltä tarkoitat, niin se kirjoitetaan pienellä..
- tuo teinikoodi
suomenkieltä kirjoitti:
Jos et tiennyt, niin ole seuraavalla tunnilla tarkkaavaisempi.
Kannattaa myös opiskella Englantia ja etenkin lyhenteitä :Dmielestäsi normaalia suomenkieltä? hah.. ei meidän aikoina ennen vanhaan tuollasta sontaa koulussa opetettu. ettet vain jauhaisi paskaa?
- heikelä?
samanlainen fisu kuin paskahyysinkikin?
En ole koskaan nähnyt surkeampaa peliä, kuin mitä hyysinki esitti taannoisessa tv-ohjelmassa. Ja tuommoinen fisu on julistautunut pokeri-guruksi :D- on varaa
haukkua kenenkään peliä. lol rofl!
- kenen tahansa
on varaa kirjoitti:
haukkua kenenkään peliä. lol rofl!
peliä, jos niin vain haluan. Rofl, hah haa...
- on myös
kenen tahansa kirjoitti:
peliä, jos niin vain haluan. Rofl, hah haa...
varaa kiskoa ittes köyden jatkeeks rofl
- nyt tarkoitat?
on myös kirjoitti:
varaa kiskoa ittes köyden jatkeeks rofl
Vai alatko uhkailemaan julkisesti? Rofl - hah haa...
- sut köyttämään
nyt tarkoitat? kirjoitti:
Vai alatko uhkailemaan julkisesti? Rofl - hah haa...
ittes tässä netin välityksellä rofl!
- oikea veppes
sut köyttämään kirjoitti:
ittes tässä netin välityksellä rofl!
Täällä Suomi24 keskustelupalstalla on huonot fibat. Nettipokeri aiheuttaa paljon huonoa kemiaa ihmisten välillä, joten lopetan täällä käymisen. Harkitsen myös koko pelaamisen lopettamista.
- samaa kaikille
oikea veppes kirjoitti:
Täällä Suomi24 keskustelupalstalla on huonot fibat. Nettipokeri aiheuttaa paljon huonoa kemiaa ihmisten välillä, joten lopetan täällä käymisen. Harkitsen myös koko pelaamisen lopettamista.
muillekkin veppeseille ja fisuille!
- fisu!
samaa kaikille kirjoitti:
muillekkin veppeseille ja fisuille!
pokerissa pärjäävä tuskin suosittelee fisuille lopettamista :D
- en ole D
fisu! kirjoitti:
pokerissa pärjäävä tuskin suosittelee fisuille lopettamista :D
:D d LOL rofl
- neegeri
vittu mä tapan teidät
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - PerSut tykittää - Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi!!
Entistä rajumpi elinkautinen tulee – Vaaralliset tappajat vankilaan jopa loppuelämäksi Henkirikosten uusijat voidaan ja17322259Some kuhisee Sanna Marinista: "Wau"
Sanna Marinia hehkutetaan. Muun muassa Jodelissa kommentoidaan The Sunday Timesin julkaisemaa kuvaa Marinista. Hän ant749466Sannalla tänään vuorossa The Daily Show
Eli nyt mennään jo satiirin puolelle. Tuohan on vähän kuten Lindströmin ohjelma Suomessa.297460Äärioikeistopurran nukke Petteri Lapanen paniikissa
Kun Suomen historian paras pääministeri antoi vankan lausunnon, kuinka "keskustelu politiikassa on käpertynyt lähinnä va806305SIELTÄ SE TULI: Kepu-Kurvinen: "Emme enää lähde punavihreään hallitukseen"
Nyt muuten nauretaan loppuviikko, että tähänkö kaatui Lindtmanin pääministerihaaveet. "Antti Kurvisen mukaan puolue ei1825930Täysi ryöpytys Sanna Marinille ulkomailla.
https://www.iltalehti.fi/ulkomaat/a/f699d84f-fa53-4dba-8718-2c395017fc55 Sanna Marinin kirja saa todella tylyn vastaanot344946HS - Sanna Marinin kirja on priimaluokan vedätys!
Kirja-arvio|Toivo on tekoja tulisi ensisijaisesti nähdä maineen rahallisen hyödyntämisen voimaannuttavana merkkipaaluna.1084600Minja Koskelan "istumista" kertovassa uutisessa ei sanottu persuista mitään
eli jälleen kerran äärivasemmistolainen valehtelee, hän kun väittää että juuri persut ovat lähetelleet Koskelalle vähemm1004359Pekka Visuri: "Suomen on aika irrottautua Ukrainan sodasta"
Slava Ukraina-mölinät eivät enää auta. Ukraina on sotansa hävinnyt. Nyt tarvitaan poliittista selvänäköisyyttä, reaalipo852026Marin vetäs lopullisesti maton alta hallitusyhteistyöltä Kepun kanssa
Kurvinen on jo ennättänyt kommentoimaan, ettei Kepu ole koskaan enää kiinnostunut vasemmiston kanssa hallituspaikasta, k771320